دولتمردان از شخصیت شهیدان رجایی و باهنر الگوبرداری کنند/آمادگی همه جانبه سپاه برای کمک به دستگاه های اجرایی در راستای خدمت بیشتر به مردم

Submitted by kordestan on 06/10/1400 - 13:30
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان:
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: رده های سپاه در ابعاد مختلف به یاری سازمان ها و نهادهایی آمده اند که توانایی انجام آن کارها را ندارند و این وظیفه ذاتی سپاه است.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، سردار سید صادق حسینی روز چهارشنبه در جشنواره مالک اشتر سپاه سنندج اظهار کرد: انگیزه و حس مسیولیت پذیری در رده های مختلف سپاه حاکی از عزم جزم نیروها برای انجام تکالیف محوله است.

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: هدفی تحقق پیدا نمی کند و موضوعی به سرانجام نخواهد رسید الا با تلاش و مجاهدت و انسجام در برنامه ها و خوشبختانه در مجموعه سپاه این مهم همواره مدنظر بوده است و جشنواره مالک اشتر نیز برای تشکر از رده های موفق تر است.


سردار حسینی افزود: کسب رده موفق در سپاه استان توسط ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج تاییدی بر عملکرد موفق رده های مختلف در این ناحیه است.


وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه رده های سپاه در ابعاد مختلف به یاری سازمان ها و نهادهایی آمده اند که توانایی انجام آن کارها را ندارند و این وظیفه ذاتی سپاه است.


فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان اظهار کرد: انتظار می رود، دولتمردان از شخصیت شهیدان رجایی و باهنر الگوبرداری کنند و در راستای خدمت به مردم تلاش کنند.


وی خاطرنشان کرد: باید برای تحقق اهدافی که امام راحل و مقام معظم رهبری ترسیم کرده اند تلاش کنیم.


جشنواره مالک اشتر فرصت مغتنمی برای معرفی الگوهای مدیریتی است

سرهنگ حسن عسکری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج نیز در این مراسم اظهار کرد: جشنواره مالک اشتر فرصت مغتنمی است که الگوهای مدیریتی معرفی شوند و مبحث اشراف در سپاه از اهمیت ویژه ای برخوردار است.


وی افزود: برای پیشبرد امور باید فرماندهان دارای اشرافیت کامل بر نیروهای تحت امرشان باشند.


عسکری خاطرنشان کرد: نزدیک به هزار نکته مدیریتی در نامه حضرت علی (ع) به مالک اشتر وجود دارد و می توان از آن به عنوان یک منشور جامع مدیریتی در اسلام یاد کرد.


وی افزود: اخلاص، تقوا، شایسته سالاری در انتخاب ها، توجه جدی به عدالت و انصاف، توجه جدی به نیاز مردم و تلاش برای رفع نیازهای مردمی، پرهیز از منت نهادن به مردم، شتاب نداشتن در پذیرش سخن بدگویان، خودداری در وعده هایی که عملی نمی شود، ایجاد سیستم مناسب اطلاعاتی و تدبر در احوال مدیران قبلی از جمله مواردی است که برای یک مدیر در جامعه اسلامی به عنوان معیار عمل تأکید شده است.


ناحیه سنندج به عنوان موفق ترین ناحیه سپاه بیت المقدس کردستان برای سومین سال متوالی انتخاب شده است و این ثمره تلاش همه رده های این ناحیه است.


سرهنگ پرویز محمدی مسئول دبیرخانه جشنواره مالک اشتر در ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج اظهار کرد: این جشنواره برای چهارمین بار است که در سطح سپاه سنندج برگزار می شود.


وی افزود: این جشنواره با هدف معرفی فرماندهان و مدیران برتر در رده های مختلف سپاه برگزار می شود.


محمدی خاطرنشان کرد: الگوسازی و الگو پروری، برجسته سازی اهمیت نیروی انسانی در سازمان از جمله اهداف محوری جشنواره مالک اشتر است.


وی افزود: خوشبختانه ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج برای سومین دوره متوالی به عنوان ناحیه برتر استانی انتخاب شده است و در این جشنواره از ۲۶ نفر از منتخبین تجلیل به عمل می آید.

 

انتهای پیام/