تلاش ما در جهت کمک به کادر درمان است/ اجرای طرح شهید سلیمانی یکی از طرح های موفق در پیشگیری از کووید ۱۹

Submitted by kordestan on 05/27/1400 - 16:20

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت:تلاش ما در کمک به کادر درمان جهت ختم زنجیره ویروس کرونا همچنان تداوم خواهد داشت و هیچ گونه کوتاهی در این امر پذیرفتنی نیست.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در سفره یک روزه خود به شهرستان دیواندره و دیدار با فرمانده سپاه این شهرستان و جمعی از پاسداران با تسلیت فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورا و شهادت مظلومانه سالار شهیدان امام حسین (ع) اظهار داشت: طرح شهید سلیمانی یکی از طرح‌های موفق در کنترل ویروس منحوس کرونا  بوده است و  تعداد زیادی از نیروهای بسیجی در این امر آموزش لازم را دیده اند.

 

وی گفت: تلاش ما در کمک به کادر بهداشت و درمان در جهت ختم زنجیره و از بین رفتن  ویروس کرونا همچنان  تداوم خواهد داشت و هیچ گونه کوتاهی در این امر پذیرفته نخواهد بود.

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان از آمادگی سپاه بیت المقدس  برای بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های خود در انجام واکسیناسیون کرونا خبر داد و گفت: با تمام توان و امکانات آماده خدمتگذاری به مردم هستیم.

 

سردار حسینی عنوان داشت: تمام دنیا درگیر ویروس منحوس کرونا هستند و واکسیناسیون همه مردم راه مقابله با این ویروس و نجات مردم از بیماری می باشد پس باید تلاش شود تا تمام همشهریان عزیزمان در استان کردستان بتوانند به شکل درست و با مراجعه به پایگاه ها و مراکز واکسیناسیون شوند.

انتهای پیام/