برگزاری مراسم گرامیداشت ایام الله دهه فجر و اربعین شهادت سردار سلیمانی در حسن آباد یاسوکند

Submitted by webmaster on 01/21/1399 - 14:42
با حضور فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان مراسم گرامیداشت ایام الله دهه فجر و اربعین شهادت سردار سلیمانی در حسن آباد یاسوکند برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، مراسم گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و اربعین شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در مسجد جامع شهر حسن آباد یاسوکند برگزار شد.
در این مراسم معنوی که توسط حوزه مقاومت بسیج شهید کاظمی برگزار شد سردار حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان ، شورای اداری شهرستان بیجار و شورای اداری شهر حسن آباد یاسوکند حضور داشتند .


Image removed.
در این مراسم فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ۴۵۰ شهید والامقام شهرستان بیجار اظهار داشت: هر چیزی کهنه می شود بغیر از خون شهید که هر روز جان تازه ای به انقلاب می بخشد .وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران در طول ۴۱ سال قبل فراز و نشیب های زیادی را پشت سر گذاشته است، افزود : ارزش های جهاد و شهادت باید به نسل های آینده انقلاب انتقال داده شود.سردار حسینی گفت : دستاوردهای انقلاب اسلامی در طول ۴۱ سال گذشته باید به خوبی برای مردم تبیین شود.

Image removed.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در ادامه با اشاره به انتخابات پیش رو بیان داشت : حضور حداکثری و انتخاب اصلح جهت داشتن یک مجلس انقلابی برای رفع مشکلات مردم از مهمترین برنامه های اولویت دار انتخابات دوم اسفند است.


Image removed.
وی تصریح کرد: مردم با تمامی مشکلات پای انقلاب و ارزش های آن ایستاده اند و این وظیفه مسوولان در راه خدمت رسانی به مردم را دو چندان می کند.سردار حسینی خطاب به کاندیداها انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت : به مردم قول های بدهند که در حیطه کاری آنها باشد و بتوانند به آن عمل کنند.

Image removed.

در پایان این مراسم با حضور سردار حسینی از فرماندهان قبلی شهر حسن آباد یاسوکند تقدیر شد و بلواری در این شهر به نام سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی نام گذاری شد.انتهای پیام/7727