با تکیه بر آموزه های دفاع مقدس می‌توانیم از مشکلات عبور کنیم

سه شنبه, 06/11/1399 - 08:09
با تکیه بر آموزه های دفاع مقدس می‌توانیم از مشکلات عبور کنیم
معاون اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه بیت‌المقدس کردستان گفت: این روزها اگر درگیر ویروس کرونا هستیم در دفاع مقدس نیز هجمه‌های بزرگی همچون جنگ شیمیایی در روستاها و شهرها را داشتیم و دشمن تلاش داشت مردم را زمین‌گیر کند، اما نتوانست و امروز با تکیه بر آموزه‌های دفاع مقدس می‌توانیم از مشکلات عبور کنیم.

سرهنگ فرهاد غلامی معاون اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه بیت‌المقدس کردستان در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان اظهار داشت: ارج و قربی که ملت ایران به مجموعه فداکاران کشور عزیز خود می‌نهد پایه گذار آیینی به نام راهیان نور شد که امروز یکی از مولفه‌های قدرت نظام جمهوری اسلامی است و مردم عزیز ما با قدم نهادن بر زمین‌های دفاع مقدس به درک وسیعی از حوزه تاریخی دفاع مقدس خود می‌رسند و  این ایجاد قدرت در راهیان نور از برکات نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وی تاکید کرد: راهیان نور می‌تواند با ایجاد انس و الفت به نظام جمهوری اسلامی ایران نقش آفرینی کند.

غلامی افزود:دفاع مقدس مهم ترین ظرفیت در پیشرفت به سوی اهداف آرمانی است و ما با ارتباط و انس با دفاع مقدس و شهدای این سرزمین به سمت ایجاد قدرت برای نظام هستیم که می‌تواند به قوی شدن در بخش‌های مختلف کشور کمک کند.

معاون اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه بیت‌المقدس با اشاره به بحران ویروسی اخیر افزود: ما بحران‌های سخت‌تری را پشت سر گذاشتیم و امروز با تکیه بر آرمان‌های دفاع مقدس بر این بحران فائق خواهیم آمد.

وی در ادامه گریزی به برنامه های هفته دفاع مقدس زد و عنوان کرد:در این هفته مبارک در شهرستان های  که وضعیت کرونا در آنجا سفید اعلام شده است با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی با استفاده از ظرفیت همان شهرستان با حضور راویان قدر کشوری و استانی دفاع مقدس و در مناطق سیرانبند بانه و یادمان شهدای مریوان برنامه های راهیان نور در قالب نشان دادن فیلم های عملیاتی و فتح و پاکسازی مناطق در دفاع مقدس  برای دوستاران برگزار شود.

غلامی با بیان اینکه عملیات پاک سازی و گندزدایی معابر و اماکن عمومی شهر توسط قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه بیت المقدس  در محله های مختلف شهر جهت جلوگیری از انتشار ویروس کرونا شب گذشته  اجرا می شود ادامه  داد ما در دفاع مقدس علی‌رغم داشتن نیروهای کمتر با تکیه بر توان داخلی توانستیم قوی باشیم و دشمن را مغلوب کنیم. این روزها اگر درگیر ویروس کرونا هستیم در دفاع مقدس نیز هجمه‌های بزرگی همچون جنگ شیمیایی در روستاها و شهرها را داشتیم و دشمن تلاش داشت مردم را زمین‌گیر کند، اما نتوانست و امروز با تکیه بر آموزه‌های دفاع مقدس می‌توانیم از مشکلات عبور کنیم.

انتهای پیام/7727

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.