رزمایش کمک مؤمنانه رایحه خوش خدمات و پشتیبانی دوران دفاع مقدس را دوباره جاری کرد

یکشنبه, 02/21/1399 - 19:16
رهبر معظم انقلاب اسلامی در ارتباط تصویری با ستاد ملی مبارزه
رزمایش کمک مؤمنانه رایحه خوش خدمات و پشتیبانی دوران دفاع مقدس را دوباره جاری کرد
رهبر معظم انقلاب در ارتباط تصویری با ستاد ملی مبارزه با کرونا، عملکرد ملت و مسئولان را در این زمینه در ابعاد مختلف اجتماعی- فرهنگی، درمانی، بهداشتی، علمی، مدیریتی و خدماتی «حرکتی جهادی، عظیم و افتخارآمیز» خواندند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان،  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (یکشنبه) در ارتباط تصویری با ستاد ملی مبارزه با کرونا که با حضور اعضای این ستاد و استانداران ۳۱ استان کشور برگزار شد، عملکرد ملت و مسئولان را در این زمینه در ابعاد مختلف اجتماعی- فرهنگی، درمانی، بهداشتی، علمی، مدیریتی و خدماتی «حرکتی جهادی، عظیم و افتخارآمیز» خواندند و با تأکید بر ثبت، بازخوانی و روایت هنرمندانه این تلاش و فداکاری ملی افزودند: مردم عزیز ایران با رفتار متین و صبورانه خود انصافاً خوش درخشیدند و فرهنگ اسلامی- ایرانی را جلوه‌گر ساختند.

 


ایشان با قدردانی از گزارش‌های بسیار خوب و روشنگری که در جلسه بیان شد، از زحمات شبانه‌روزی مسئولان و دست‌اندرکاران مبارزه با کرونا تشکر کردند و خدای متعال را به علت توفیق بزرگی که در این زمینه نصیب ملت و مسئولان کشور کرده است، شکر و سپاس گفتند.

 حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با عرض تسلیت به همه مصیبت‌دیدگانی که عزیزانشان را از دست داده‌اند، برای درگذشتگان، رحمت الهی و برای مبتلایان به بیماری کرونا و همه بیماران شفا مسألت کردند و برای شهیدان این حرکت جهادی، علوّ درجات را از پروردگار کریم خواستار شدند.

 


رهبر انقلاب اسلامی در تبیین ابعاد مختلف توفیقات ملت و مسئولان در ماههای اخیر گفتند: در زمینه درمان و انواع خدمات پزشکی، پیشگیری، غربالگری، بهداشت محیط و مراکز عمومی، کاری حقیقتاً بزرگ و در خور قدردانی انجام شده است.

 ایشان تولید لوازم و تجهیزات در دستگاه‌های مختلف از جمله شرکت‌های دانش‌بنیان و نیز تلاش مردم را در زمینه تهیه و تولید لوازم مورد نیاز بهداشتی یک عرصه پرافتخار دیگر دانستند.

 حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ارائه خدمات رفاهی و حضور ملت، بسیج، نیروهای مسلح و همه دستگاهها را در این زمینه از لحاظ گستردگی و تنوع خدمات مردمی، حرکتی مؤمنانه و حیرت‌انگیز بر شمردند و افزودند: این حرکت عظیم و حضور مردم در صحنه جز به اراده الهی و دست قدرت پروردگار امکان‌پذیر نبود.

 «حضور نیروهای داوطلب در کارهای سخت و خطرآفرین» از دیگر ابعادی بود که رهبر انقلاب در تبیین حرکت پرافتخار ملت به آن اشاره کردند.

 ایشان گفتند: مکرر از پرستاران، پزشکان و کادر درمانی- بهداشتی تشکر کرده‌ایم که جا هم دارد اما در کنار این‌ها، باید از نیروهای داوطلبِ جوان، بسیجی و طلبه نیز قدردانی کرد که در عرصه‌های سخت و خطرآفرین از جمله غسل و کفن و دفن ورود کردند و این کار دشوار را بر عهده گرفتند.

 حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تلاش‌های علمی و تحقیقاتی مراکز دانشگاهی و برخی شرکت‌های دانش‌بنیان را برای شناخت رفتار این ویروس متقلب و پیدا کردن واکسن و داروی مقابله با کرونا، بُعد دیگری از افتخار ایرانیان بر شمردند و ابراز امیدواری کردند جوانان دانشمند میهن بتوانند هر چه زودتر در این زمینه نیز افتخار بیافرینند و استعداد ایرانی را بار دیگر به دنیا نشان دهند.

 ایشان برنامه‌ریزی و مدیریت ستاد ملی مبارزه با کرونا و وزارت بهداشت را نیز حقیقتاً خیلی خوب خواندند و افزودند: این افتخارات ملی باید ثبت شود.

 حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رزمایش کمک مؤمنانه را عرصه‌ای برای بروز جلوه‌هایی از فرهنگ اسلامی و انقلابی دانستند و افزودند: این کار در بسیاری از موارد رایحه خوش خدمات و پشتیبانی دوران دفاع مقدس را دوباره در کشور جاری کرد.

 ایشان با بیان مطالبه‌ای جدی، آرزو کردند هنرمندان بتوانند همچون شهید آوینی با گفتار و نوشتار و کارهای هنری و نمایشی، جزئیات این جهاد عظیم مردمی را به شیرینی روایت و آن را در تاریخ ماندگار کنند.

 رهبر انقلاب اسلامی با تجلیل از رفتار متین و صبورانه ملت در برخورد با قضیه کرونا گفتند: وقوع چنین حوادثی معمولاً نگرانی‌هایی درباره مصارف زندگی به وجود می‌آورد و ممکن است همچنان که در برخی کشورها در حمله به فروشگاه‌ها دیدیم باعث رفتارهایی خاص شود اما این‌گونه رفتارها در ایران عزیز مطلقاً دیده نشد و مردم با متانت و بردباری در این زمینه نیز انصافاً خوش درخشیدند.

 رهبر انقلاب اسلامی ماههای اخیر را از زاویه‌ای دوران خانه‌نشینی عمومی خواندند و افزودند: در این دوران نقش و جایگاه خانواده در فرهنگ اسلامی- ایرانی آشکارتر شد در حالی‌که در کشورهایی که خانواده پایه و معنای درستی ندارد، دوران خانه‌نشینی عمومی به این شکل قابل تحمل و درک نیست.

 ایشان افزودند: در این زمینه باید زحمات زن خانواده را مورد توجه و عنایت ویژه قرار داد که با صبر و حلم در اداره خوب خانه و خانواده نقش‌آفرینی کرده است.

 حضرت آیت الله خامنه‌ای در بخش دیگری از سخنانشان شکست غرب در آزمون جهانی مقابله با کرونا را مورد توجه قرار دادند و افزودند: غرب و غرب‌زدگان نمی‌خواهند این شکست دیده شود اما لازم است ابعاد این ناتوانی بررسی و بیان شود چرا که انتخاب سرنوشت‌های مهم برای ملتها به این آگاهی‌ها بستگی دارد.

 ایشان در زمینه «شکست توانایی‌های مدیریتی غرب» خاطرنشان کردند: کرونا در آمریکا و اروپا در مقایسه با دیگر کشورها دیرتر شیوع پیدا کرد یعنی این کشورها فرصت داشتند خود را آماده مواجهه با این ویروس کنند اما آن چنان که باید و شاید نتوانستند که آمار بالای مبتلایان و فوت‌شدگان در آمریکا و برخی کشورهای اروپایی و مشکلات مختلف مردم در این کشورها از جمله بیکاری، این ناتوانی‌ها را اثبات می‌کند.

 رهبر انقلاب اسلامی «فلسفه اجتماعی غرب» را نیز در مقابله با کرونا شکست خورده خواندند و افزودند: روح و محتوای فلسفه اجتماعی در غرب بر پایه مادیات و پول استوار است به همین علت است که آن‌ها در موضوع کرونا به سالمندان، افراد مریض، بی‌پول و عقب‌مانده بی‌اعتنایی کردند چرا که این قشرها توانایی کسب پول و ایجاد مادیات را ندارند به همین خاطر شمار زیادی در خانه‌های سالمندان جان باختند که این واقعیات شکست فلسفه اجتماعی غرب را نیز آشکار می‌کند.

 «شکست در عرصه نمایش اخلاق عمومی» از دیگر نکاتی بود که رهبر انقلاب در بررسی ابعاد مختلف ناتوانی غربی‌ها به آن پرداختند.

 ایشان با اشاره به مواردی همچون هجوم به مغازه‌ها و برخی چالش‌های دیگر افزودند: غربی‌ها با همه ادعاها در این زمینه نیز شکست خورده‌اند که باید این واقعیات برای افکار عمومی تبیین شود.

 رهبر انقلاب در پایان سخنانشان دو نکته را مورد تأکید قرار دادند: «اهمیت دادن به شبکه بهداشتی درمانی» و «بررسی های دقیق درباره بسته بودن یا نبودن مساجد و مراکز دعا».

 ایشان درباره نکته اول گفتند: شبکه بهداشتی درمانی خیلی مهم است و اگر آن‌طور که حدس می‌زنند و مکرر می‌گویند در برهه‌ای بازتولید این ویروس را داشته باشیم، این شبکه می‌تواند در مقابله با آن وضع کمک فراوانی کند.

 حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در آخرین نکته سخنانشان با اشاره به یک سؤال بی‌پاسخ درباره مراسم دعا، نماز و عبادات در مساجد و اماکن مقدس تأکید کردند: بنده هیچ پیشنهادی در این باره ارائه نمی‌کنم و تابع نظر و تشخیص کارشناسی ستاد ملی مبارزه با کرونا هستم اما باید توجه داشت که عبادات و توسل بخصوص در ماه رمضان و شبهای قدر جزو نیازهای اساسی و حتمی مردم است و مردم در قضایای مهم نیز بیشتر به ارتباط با پروردگار نیاز دارند البته معتقدم اگر قواعد سخت‌گیرانه‌ای هم در این زمینه وضع شود مردم مؤمن و مسجدی حتماً بیشتر از دیگران به آن عمل می‌کنند.

 رهبر انقلاب در جمع بندی این بخش از سخنانشان افزودند: همان گونه که گفتم نظر کارشناسی‌شده در ستاد ملی مبارزه با کرونا را معتبر می‌دانم اما این بررسی را باید به کسانی سپرد که حقیقت و ضرورت دعا و توسل را درک می‌کنند آن وقت هر چه آن‌ها تصمیم بگیرند بنده و همه مردم به آن عمل خواهیم کرد.

 حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پایان سخنانشان با تشکر از رئیس جمهور و اعضای ستاد ملی مبارزه با کرونا گفتند: خدا کمکتان کند که این کار را به بهترین وجه به پایان برسانید و یک نقطه ماندگار تاریخی در افتخارات ملت ایران ثبت کنید و مشکلات گوناگون در حواشی این قضیه مثل مشکلات مالی را نیز با تدابیر لازم برطرف کنید.

 پیش از سخنان رهبر انقلاب اسلامی آقای روحانی رئیس‌جمهور از فعالیت ستاد ملی مبارزه با کرونا و کمیته‌های هشت‌گانه آن در ۸۰ روز گذشته گزارش داد.

 آقای روحانی با تشکر از تلاشهای همه دستگاهها و دست‌اندرکاران مقابله با بیماری بویژه کادر درمانی و بخشهای فعال در زمینه بهداشت و درمان، نیروهای مسلح، نیروهای داوطلب و آحاد مردم گفت: در مقابله با بیماری کاملاً حساب شده عمل کردیم و بر خلاف کشورهای غربی اجازه ندادیم دوگانه نان و جان راه بیفتد و امروز نیز آمار و ارقام کشور در قضیه کرونا قابل قبول است.

 رئیس‌جمهور به مصوبه امروز جلسه ستاد کرونا در خصوص بازگشایی مدارس از هفته آینده نیز اشاره کرد و افزود: حضور دانش‌آموزان در مدارس اختیاری خواهد بود یعنی دانش‌آموزانی که نیاز به رفع اشکال حضوری دارند می‌توانند با حضور در مدرسه خدمات آموزشی دریافت کنند.

 آقای روحانی از موافقت رهبر انقلاب اسلامی با برداشت یک میلیارد یورویی از صندوق توسعه ملی برای تأمین مخارج ناشی از بیکاری و همچنین تأمین نیازهای بهداشتی و درمانی تشکر کرد و گفت: موافقت رهبر معظم انقلاب با آزادسازی سهام عدالت کار بزرگ دیگر و بزرگ‌ترین کمکی بود که در این ایام نصیب مردم به‌ویژه قشرهای ضعیف شد و مقدمات اجرای کامل این دستور در حال انجام است.

 در این جلسه آقای نمکی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی نیز گزارشی از اقدامات این وزارتخانه بلافاصله پس از اعلام شیوع بیماری در چین و همچنین اقدامات انجام‌شده پس از ورود بیماری به کشور بیان کرد و افزود: با افتخار اعلام می‌کنیم بر خلاف بعضی کشورهای غربی که افراد در راهروها و محوطه بیمارستان معطل ماندند و خدمات دادن به افراد سالمند محدود شد، در کشور ما حتی یک بیمار پشت در هیچ بیمارستانی سرگردان نماند و هیچ فرد سالمندی را اولویت دوم تلقی نکردیم.

 آقای نمکی، غربالگری و اجرای طرح بسیج ملی مبارزه با کرونا را یکی دیگر از کارهای مهم انجام‌شده دانست و با تشکر از همکاری سازمان بسیج مستضعفین در اجرای این طرح، خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۹۰ درصد کشور در فاز کنترل و مهار بیماری قرار دارد و امیدواریم با همکاری مردم این روند ادامه داشته باشد.

 همچنین آقای رحمانی فضلی وزیر کشور و رئیس کمیته امنیتی اجتماعی ستاد ملی مبارزه با کرونا در این نشست گفت: در حالی که کرونا برخی کشورها را با کمبودهایی مواجه و برای آنها مشکلات امنیتی ایجاد کرد، در کشور ما هیچ‌یک از این مشکلات پدید نیامد و برعکس صحنه‌های پر شکوه از حضور و همدلی مردم به دنیا نشان داده شد.

 وزیر کشور از فعال شدن ستاد رفع موانع تولید برای حل مشکل بیکاری ناشی از کرونا خبر داد و گفت: در بخش اجتماعی، حضور فعالان و گروههای جهادی افتخارآمیز بود و موکب‌های اربعین نیز برای خدمات‌رسانی به مردم فعال شدند.

 در ادامه سردار سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از اختصاص ۷۰ درصد تختهای درمانی بیمارستانهای نیروهای مسلح به درمان بیماران کرونا و بستری کردن ۱۰ هزار بیمار قطعی یا مشکوک به کرونا در طول این مدت خبر داد و از فعالیتها و خدمات نیروهای مسلح در بخشهای درمان، تولید و توزیع انبوه اقلام بهداشتی، حفاظتی و مراقبتی، مقابله با احتکار اقلام بهداشتی، مشارکت چشمگیر در طرح غربالگری و پاکسازی معابر و اماکن گزارش داد.

 

 

انتهای پیام/7727

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
Keepvid653s (تایید نشده) گفت:
02/22/1399 - 10:21

Hello folks, I would like to share some handy online toos which might help, thanks!
The Best YouTube to mp4 downloader
The Best YouTube to mp3 online for free.
youtube converter
YouTube MP3
JPG PDF 変換
Bestyoutubetomp3 online tools for APAC visitors.
anydvd crack version and reviews.
Support all web browsers to Download YouTube to MP3 & MP4

Angellasow (تایید نشده) گفت:
02/27/1399 - 17:20

[b]Друзья, ну это действительно Эврика![/b] В ближайшие полгода 27% мировых компаний снизят зарплаты своим сотрудникам, 37% думают о сокращении персрнала. В предверии глобального кризиса один доллар в месяц не нанесёт ущерб домашнему бюджету, а в перспективе - Вы будете получать стабильный доход, который будет увеличиваться из месяца в месяц. [url=https://stacross.com/?ref=Longo][b]Добро пожаловать к нам на работу![/b][/url]

ENG

In the next six months, 27% of global companies will reduce their employees ' salaries, and 37% are thinking about reducing their staff. In the run - up to the global crisis, three dollars a month will not harm the household budget, and in the future-You can get a stable income that will increase from month to month. [url=https://stacross.com/?ref=Longo][b]Welcome to our work![/b][/url]

[img]https://sun3-10.userapi.com/c857228/v857228397/14b126/nRvJFIlk36E.jpg[/…]

[url=https://stacross.com/?ref=Longo]STACROSS[/url]
[url=https://stacross-synhros.ru/]STACROSS-SYNHROS[/url]
[url=https://synhros.com/?ref=Longo_007]SYNHROS[/url]

ssylka-hydra-crync (تایید نشده) گفت:
02/27/1399 - 18:25

https://ssylka-na-gidru.com - ссылка на гидру

Вдруг ссылка на сайт заблокирована то воспользоваться впн. Хороший вариант CyberGhost. Эти сайты часто закрывают В РФ, Украине, Белорусии и остальных странах. Обходи брокировки и можешь смело пользоваться гидра зеркалом

melanieaf16 (تایید نشده) گفت:
02/27/1399 - 19:57

Teen Girls Pussy Pics. Hot galleries
http://bigdickshemale.adablog69.com/?jadyn

prettiest pussy in porn mommy breakfast porn video japan porn couple sex top 10 hottest porn stars download underground porn movies

EuwGeniT (تایید نشده) گفت:
02/27/1399 - 21:26

Я знаю, очень у многих людей есть близкие,
друзья у которых есть проблемы с алкогольной
или наркотической зависимостью.
Центр реабилитации наркозависимых
МОСТ в Киеве поможет вам . Я сам прошел Лечение в данном центре
и с уверенностью могу сказать, это работает

[url=http://narco.net.ua]Лечение наркозависимости-Центр реабилитации Рефреш[/url]
[url=http://narco.net.ua/narkomaniya]Лечение наркомании[/url]
[url=http://narco.net.ua/alkogolizm]Лечение алкоголизма[/url]
[url=http://narco.net.ua/narkomaniya/aptechnaya-narkomaniya]Аптечная наркомания[/url]
[url=http://narco.net.ua/narkomaniya/opiaty]Опиаты зависимость[/url]
[url=http://narco.net.ua/narkomaniya/amfetaminy]амфетаминовая зависимость[/url]
[url=http://narco.net.ua/narkomaniya/lechenie-narkozavisimosti-ot-a-do-ya]ле… наркозависимости от а до я[/url]
[url=http://narco.net.ua/narkomaniya/metadonovaya-zavisimost]метадоновая зависимость[/url]

Banebep (تایید نشده) گفت:
02/27/1399 - 22:47

[url=https://sites.google.com/view/professormyrate]Rate my professor[/url]

Searching professor ratings has not in the least been easier. Thumb repayment for live-in lover reviews at , professor reviews, and more. Check out forbidden professor ratings from students, as in satisfactory as comments from past students. If you’re looking payment more sui generis results, you can use filters to advance your professor ratings search and reckon to your search experience.

Tally to sites:[url=http://koreabuild.co.kr/coex/2019/06/26/coex_event3/#comment-184]charge my professor[/url] fabebaf

Banebep (تایید نشده) گفت:
02/27/1399 - 23:35

[url=https://sites.google.com/view/professormyrate]Rate my professor[/url]

Searching professor ratings has not at all been easier. Through an eye to mistress reviews at , professor reviews, and more. Conform out of pocket professor ratings from students, as accurately as comments from before students. If you’re looking after more certain results, you can profit filters to concentrate your professor ratings search and enhance your search experience.

Compare graciously with sites:[url=http://fudsbhdh.blog.cz/1110/middle-finger-using-keyboard#komentar19907… my professor[/url] abfabeb

katherynov11 (تایید نشده) گفت:
02/28/1399 - 06:20

Big Ass Photos - Free Huge Butt Porn, Big Booty Pics
http://100freedating.hoterika.com/?tyra

chat roulette porn videos indian school girls porns free mature porn photos dirty sexy celeb porn hot hardcore mp4 porn for iphone site

Banebep (تایید نشده) گفت:
03/02/1399 - 21:20

watchwrestling

Searching professor ratings has on no account been easier. Thumb repayment for mistress reviews at , professor reviews, and more. Check out far-away professor ratings from students, as accurately as comments from prehistoric students. If you’re looking in hamlet of more clear-cut results, you can fritter away filters to refine your professor ratings search and uplift your search experience.

Be graciously with sites:estate my professor baf7901

Banebep (تایید نشده) گفت:
03/03/1399 - 04:29

watchwrestling

Searching professor ratings has not in any prominence been easier. As a consequence cane of live-in lover reviews at , professor reviews, and more. Pore over d banknotes in rhyme's checks in view professor ratings from students, as in top-drawer as comments from ago students. If you’re looking since more sui generis results, you can further filters to make easy your professor ratings search and aim your search experience.

Be graciously with sites:estate my professor 366ba18

movies123 - Freee HD video online frree !

Banebep (تایید نشده) گفت:
03/03/1399 - 10:48

watchwrestling

Searching professor ratings has on no account been easier. All the scheme middle of predestined payment instructress reviews at , professor reviews, and more. Hitch detached professor ratings from students, as accurately as comments from erstwhile students. If you’re looking payment more endure to results, you can further filters to refine your professor ratings search and annex to your search experience.

Be like sites:charge my professor 7ea366b

movies123 - Freee HD video online frree !

Banebep (تایید نشده) گفت:
03/03/1399 - 18:09

watchwrestling

Searching professor ratings has not at all been easier. Thumb in compensation suitable of doxy reviews at , professor reviews, and more. Hitch in sensation professor ratings from students, as ok as comments from ago students. If you’re looking after more unwearied results, you can emphasize on filters to fix up your professor ratings search and reckon to your search experience.

Be like sites:occupy oneself with to wrestling ba18f76

movies123 - Freee HD video online frree !

Ranebep (تایید نشده) گفت:
03/04/1399 - 23:22

Watch john wick online Freee !

Attend films and TV programmes online or course pure to your well-educated TV, devices cheer up, PC, Mac, animated, gravestone and more.

Simillar sites:view wrestling f76ae40

movies123 - Freee All-embracing HD and 4K video, movies123, serials online frree !

Ranebep (تایید نشده) گفت:
03/05/1399 - 06:52

[url=https://sites.google.com/site/mangastreamfree/]Manga streamk[/url] online Freee !

MangaStream - Manga Current - Deliver attribute to your favorite Japanese manga, comics, manga for the gain of freulein online. Thousands of on the crib manga updated continually in high-quality. Calmly login and chase after your favorites mangas.

Clash, incident, hallucination, mystery, intrigue and more—thousands of manga volumes for every supporter! Study our sock manga series! See all manga series. My Hero Academia. Cacodaemon Slayer: Kimetsu no Yaiba. The Luminary of Zelda. Mark all manga series. Revitalized manga dated now. Enquire all late releases.
[url=https://justpaste.it/6gld0]movies123[/url] - Freee Saturated HD and 4K video, movies123, serials online frree !

Tahlia (تایید نشده) گفت:
03/10/1399 - 02:22

Hello There. I discovered your blog the usage of msn. That is a really
well written article. I'll be sure to bookmark it and return to learn more of your useful info.
Thanks for the post. I will definitely comeback.

Also visit my web blog ... situs judi

AlanHek (تایید نشده) گفت:
03/13/1399 - 13:59

[url=https://benicar24.com/]benicar 40[/url] [url=https://prednisonestrd.com/]buy prednisone without prescription[/url] [url=https://seroquel365.com/]buy generic seroquel[/url] [url=https://lasixwtp.com/]order lasic no prescription[/url] [url=https://tadalafilrem.com/]tadalafil 5mg coupon[/url] [url=https://indocinrx.com/]indocin 25 mg price[/url] [url=https://amoxicillinzt.com/]amoxicillin 500mg pill[/url] [url=https://iventolin.com/]ventolin for sale[/url] [url=https://advairdisk.com/]advair disk[/url] [url=https://trazodonemed.com/]trazodone hydrochloride 50mg[/url] [url=https://tadalafilm.com/]tadalafil 20mg online[/url] [url=https://tadalafilcls.com/]generic tadalafil[/url] [url=https://accutanne.com/]80 mg accutane[/url] [url=https://diclofenacg.com/]diclofenac capsules 35 mg[/url] [url=https://synthroidsale.com/]synthroid medication[/url] [url=https://propeciaph.com/]propecia price in australia[/url] [url=https://cialissr.com/]generic cialis tadalafil[/url] [url=https://prozacflx.com/]prozac generic[/url] [url=https://anafranilmed.com/]anafranil 25mg[/url] [url=https://prednisonesr.com/]prednisone for sale[/url]

AlanHek (تایید نشده) گفت:
03/14/1399 - 00:30

[url=https://kamagraed.com/]kamagra 100mg pills[/url] [url=https://amoxicillinlab.com/]where to buy amoxicillin[/url] [url=https://trazodonemed.com/]trazodone 10mg price[/url] [url=https://advairdisk.com/]advair 500 diskus[/url] [url=https://tadalafilcls.com/]cialis tadalafil[/url] [url=https://diclofenacg.com/]diclofenac otc in usa[/url] [url=https://amoxicillinzt.com/]amoxicillin 875 125 mg[/url] [url=https://seroquel365.com/]seroquel brain damage[/url] [url=https://tadalafilm.com/]tadalafil 20mg price[/url] [url=https://propeciaph.com/]generic propecia 1mg[/url] [url=https://iventolin.com/]ventolin 2mg[/url] [url=https://toradolrx.com/]toradol medicine[/url] [url=https://lasixwtp.com/]buy lasix[/url] [url=https://levitrav.com/]levitra 20mg[/url] [url=https://cialissr.com/]generic cialis tadalafil[/url] [url=https://tadalafilrem.com/]tadalafil cost[/url] [url=https://anafranilmed.com/]anafranil 10[/url] [url=https://prozacflx.com/]buy prozac online[/url] [url=https://baclofenonline.com/]baclofen pills[/url] [url=https://accutanne.com/]accutane generic[/url]

MaryHek (تایید نشده) گفت:
03/14/1399 - 08:31

[url=https://levitrav.com/]cheap levitra in usa[/url] [url=https://tadalafilm.com/]tadalafil 20[/url] [url=https://cymbaltarx.com/]generic cymbalta online[/url] [url=https://prozacflx.com/]cost for generic prozac[/url] [url=https://cialissr.com/]generic cialis tadalafil[/url] [url=https://advairdisk.com/]advair 2019 coupon[/url] [url=https://diclofenacg.com/]diclofenac gel generic[/url] [url=https://prednisonesr.com/]canadian online pharmacy prednisone[/url] [url=https://robaxinmed.com/]robaxin 700 mg[/url] [url=https://kamagraed.com/]buy kamagra[/url]

ZakHek (تایید نشده) گفت:
03/15/1399 - 06:29

[url=https://tadalafilcls.com/]tadalafil online 5mg[/url] [url=https://cymbaltarx.com/]cymbalta rx coupon[/url] [url=https://kamagraed.com/]kamagra soft tabs[/url] [url=https://accutanne.com/]buy accutane online usa[/url] [url=https://tadalafilrem.com/]tadalafil online order[/url] [url=https://femalepinkviagra.com/]female pink viagra[/url] [url=https://ampicillin24.com/]ampicillin 500mg price[/url] [url=https://diclofenacg.com/]rx diclofenac[/url]

EyeHek (تایید نشده) گفت:
03/16/1399 - 00:39

[url=http://kamagraed.com/]kamagra pills[/url] [url=http://robaxinmed.com/]buy robaxin[/url] [url=http://cialissr.com/]cheap generic cialis 20mg[/url] [url=http://prednisonesr.com/]prednisone 10 mg tablet[/url] [url=http://tadalafilrem.com/]tadalafil 10mg[/url] [url=http://tadalafilm.com/]tadalafil 20[/url] [url=http://amoxicillinzt.com/]amoxicillin 500 mg capsules[/url] [url=http://advairdisk.com/]advair diskus 500 mcg 50 mcg[/url] [url=http://baclofenonline.com/]baclofen pills[/url] [url=http://toradolrx.com/]toradol iv[/url] [url=http://ampicillin24.com/]buy ampicillin[/url] [url=http://prednisonestrd.com/]where to buy prednisone tablets[/url] [url=http://levitrav.com/]order cheap levitra[/url] [url=http://prozacflx.com/]prozac capsules 10mg[/url] [url=http://diclofenacg.com/]diclofenac 50mg over the counter[/url] [url=http://iventolin.com/]proventil ventolin[/url] [url=http://seroquel365.com/]generic seroquel[/url] [url=http://indocinrx.com/]indocin medication[/url] [url=http://femalepinkviagra.com/]buy female viagra online[/url] [url=http://synthroidsale.com/]synthroid 150 mg coupon[/url]

Rosella (تایید نشده) گفت:
03/16/1399 - 06:45

Ahaa, its pleasant conversation regarding this piece
of writing at this place at this webpage, I have read all that, so now me also commenting here.

Also visit my blog ... Buy followers on Instagram

AlanHek (تایید نشده) گفت:
03/16/1399 - 13:52

[url=https://prozacflx.com/]prozac cheapest[/url] [url=https://diclofenacg.com/]200 mg diclofenac[/url] [url=https://toradolrx.com/]toradol over the counter[/url] [url=https://cialissr.com/]buy generic cialis[/url] [url=https://prednisonesr.com/]order prednisone with mastercard debit[/url] [url=https://robaxinmed.com/]robaxin 500 mg[/url] [url=https://accutanne.com/]80 mg accutane daily[/url] [url=https://sildenafilv.com/]sildenafil 100mg[/url] [url=https://benicar24.com/]buy benicar 20mg[/url] [url=https://synthroidsale.com/]synthroid buy[/url] [url=https://trazodonemed.com/]trazodone 100mg[/url] [url=https://indocinrx.com/]50 mg indocin[/url] [url=https://advairdisk.com/]advair buy online[/url] [url=https://femalepinkviagra.com/]female pink viagra[/url] [url=https://kamagraed.com/]kamagra tablets[/url] [url=https://cymbaltarx.com/]cymbalta generic cost[/url] [url=https://propeciaph.com/]purchase propecia for sale[/url] [url=https://tadalafilm.com/]tadalafil 20mg pills[/url] [url=https://iventolin.com/]generic ventolin price[/url] [url=https://ampicillin24.com/]ampicillin 500mg online[/url]

JudyHek (تایید نشده) گفت:
03/16/1399 - 21:27

[url=https://femalepinkviagra.com/]female version of viagra[/url] [url=https://ampicillin24.com/]ampicillin online[/url] [url=https://lasixwtp.com/]lasix 250 mg[/url] [url=https://tadalafilm.com/]tadalafil tablets uk[/url] [url=https://indocinrx.com/]buy indocin[/url] [url=https://levitrav.com/]buy levitra[/url] [url=https://prednisonestrd.com/]buy prednisone no prescription[/url] [url=https://benicar24.com/]benicar hct[/url] [url=https://advairdisk.com/]advair hfa[/url] [url=https://accutanne.com/]accutane 10mg daily[/url]

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)