شما اینجا هستید

بیانیه بسیج طلاب به مناسبت یوم الله 22بهمن

 به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، سازمان بسیج طلاب استان کردستان به مناسبت ۲۲ بهمن بیانیه‌ای را به شرح ذیل صادر کرد.

 

۲۲بهمن یادآور اراده ملتی است که حکومت ظلم و طاغوت را برنتابیدند و بر علیه استبداد قدعلم کردند تا بنیان حکومتی را بچینند که ندای استقلال و آزادی خواهی اش در مدت کوتاهی همه دنیا را پر خواهد کردو الگویی برای تمامی کشورهای خسته شده از یوغ مستکبران خواهدشد.


در اوضاع کنونی جهان که اندیشه ها و نسخه های غربی دیگرجوابگوی بشریت و انسان امروزی نیست و
حوادث جاری و پیش روی جهان اسلام و جبهه ی مقاومت و مسائل روز داخلی ، این امر را خاطر نشان می کند که اتفاقات پیش رو نقطه عطف در تاریخ خواهدبود. و نقطه ثقل این خیزش انقلاب اسلامی خواهد بود.


مسائلی همچون؛ توطئه آمریکائی صهیونیستی تحت عنوان معامله قرن تا ترور سردار مقاومت سپهبدشهیدسلیمانی و همچنین انتخابات دوم اسفند مجلس شورای اسلامی در ایران و دیگر مسائل همه نیازمند بصیرت و تیزبینی و ژرف نگری می باشد.


ملت عزیزمان بارها و در عرصه مختلف ثابت کرده اند مرد لحظه های سخت و تاریخی هستند.و این بار نیز ازاین امتحانات سربلند بیرون خواهند آمد.


توطئه آمریکایی صهوینیستی در مسئله فلسطین، تحت عنوان معامله قرن خیانت بزرگ و نابخشودنی است و رویائی شوم و سیاه است که هرگز عرصه عمل و اجرا به خود نخواهد گرفت و خوابی است که تعبیری نخواهدداشت،
اسلام عزیز ما به برکت انقلاب توانسته در دور افتاده ترین نقاط دنیا گسترش پیدا کند و شروع به رشد و پایندگی کند.


فضای معنوی ۲۲بهمن امسال آغشته به یاد و نام و راه سردار بزرگ مقاومت ،شهید سلیمانی است. شهیدعزیزی که نماد غرور و غیرت ملت ایران اسلامی بود و تمام عمر شریف خودش را در راه اعتلای انقلاب و اسلام سپری کرد و در عرصه جهاد به بالاترین درجه که همان شهادت می باشد رسید.و آسمانی شد.


در مسئله بعدی با نگاهی به اقتدار و قدرت بلا منازع منطقه ای و ملی ایران بایستی مسئله انتخابات پیش رو را اهمیتی دو چندان داده،چرا که در این برهه حساس انقلاب اسلامی بایستی حضوری پررنگ در انتخابات داشته باشیم.


نمایندگانی با تمامی ویژگی های انقلابی گری،اسلام خواهی و کفر ستیزی راهی مجلس نماییم و در آخر بایستی با اتحاد و همدلی و تکیه برتوان داخلی در مسیر پیشرفت و ترقی و قوی شدن گام برداریم که به فرموده رهبر عزیزمان امام خامنه ای(حفظه الله):اگر قوی باشیم دشمن جرئت تعدی و تجاوز به خود نخواهد داد.


سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان کردستان

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار