شما اینجا هستید

حفظ انقلاب مصداق عمل صالح است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، مراسم جشن انقلاب و گرامیداشت اربعین سردار سپهبد سلیمانی، با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان، مسئول حوزه نمایندگی، ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی کردستان، مسؤل حوزه نمایندگی، ولی فقیه در سپاه بیت المقدس، معاونین و مدیران وکلیه همکاران در نمازخانه این سازمان برگزارشد.

در این مراسم حجت الاسلام جعفر نژاد اظهار داشت:حیات طیبه یعنی زندگی پاکیزه و بارکت و زندگی با برکت به خاطر کار‌های نیکی است که انسان انجام میدهد.

وی گفت:اثر نیکی که انسان در زندگی خود به جای می‌گذارد باعث برکت در آن زندگی خواهد شد که تاثیرات آن در زندگی فراوان است.

نماینده، ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان به فرمود: ه مقام معظم رهبری در مورد شهید سلیمانی اشاره کرد و عنوان نمود: شهید سلیمانی نمونه‌ای بارز از تربیت شدگان اسلام و مکتب امام (ره) بود که این شهید بزرگوار خود نیز با تربیت نسلی انقلابی به زندگی خود برکت داد.

وی گفت: درعصر ما مصداق عمل صالح حفظ انقلاب است انقلابی که اساس و معیار آن بر پایه‌های دینی استوار شده است.

جعفر نژاد افزود: هر وقت دیدید که دشمن بر هر جایی دست می‌گذارد شک نکنید که در آنجا پویایی و حرکت وجود دارد و اگر امروزه می‌بینید که دنیای استکبار به سرکردگی آمریکای جهان خوار شبانه روز در صدد توطعه علیه نظلام مقدس و انقلاب ما است این فقط به دلیل پویایی، زنده و در تحرک بودن آن است.

وی در ادامه به منشور امام جامعه اسلامی مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: زمانی که مفهوم حکومت اسلامی وارد دنیای سیاست شد خیلی‌ها آن را برنتافتند لذا احساس خطر کردند و طی چهار مرحله با هدف فروپاشی نظام وارد میدان شدند.


جعفر نژاد تصریح کرد: دشمن در میان عملی کردن راهبرد اول خود توطئه‌های بسیاری همانند کودتا، ترور، تجزیه طلبی و... را علیه این انقلاب به کار بست که خداوند متعال، رهبری امام راحل و بیداری مسئولان و مردم مانع از تحقق این نیات شیطانی آنان شد.


 

نماینده، ولی فقیه در سپاه کردستان به گفتمان مقاومت اشاره کرد و بیان داشت:ما به حرکت و انقلابمان باور داریم و میدانیم که این انقلاب اراده خدا است و باید به سر منزل مقصود برسد.

وی در پایان افزود:هر وقت مردم را از نظام سیاسی جدا کنند از آن نظام چیزی باقی نخواهد ماند چرا که مردم هر کجا لازم بوده است با حضور خود و با نثار جان خود پای این انقلاب و دستاورد آن ایستادند، اما دشمن با سر پوش گذاشتن بر دستاورد‌های انقلاب و با ایجاد عملیات روانی مانند تحریم‌های اقتصادی میخواهد مردم را نسبت به این انقلاب دلسرد کند که ما با پاشداشت خون شهیدانمان و با حضور پر رنگ خود در تمامی صحنه‌های در پیش رو مشت محکم دیگری بر دهان یاوه گویان خواهیم زد.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار