شما اینجا هستید

خدمت صادقانه به مردم عین عبادت است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، پیش از ظهر امروز یادواره شهدای کارمند اداره راه و شهر سازی استان کردستان با حضور خانواده معظم شهدا و کارمندان اداره کل راه و شهرسازی برگزار گردید.

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان در این یادواره ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای همیشه سرافراز کردستان  و تبریک دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی اظهار داشت: نظام همه هستی اش را از امام، رهبری و شهدا دارد.

سردار سید صادق حسینی افزود: شهدا قبل، حین و بعد از انقلاب عزیزترین دارای یعنی جان خود را در راه انقلاب فدا کردند و تا آخرین قطره خون در برابر دشمنان ایستادند و از جان، مال و ناموس ملت دفاع کردند.


فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان خاطرنشان کرد: شهدا در عین گمنامی از اسلام و انقلاب دفاع کردند ،سبز روید ند و غروبی سرخ، انسان ساز و جریان ساز داشتند.

 


سردار حسینی با بیان اینکه حرکت خونین شهدا برای همیشه در تاریخ کشور ثبت و ضبط است، تصریح کرد: شهدا نزد خدا جایگاه ویژه ای دارند و اولین کلمه شهید از لسان مبارک پیامبر اکرم (ص) خارج شده است.

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان یادآور شد: فرهنگ ما با شهید و شهدا آشنا است و به فرموده رهبر هر چیزی کهنه می شود الا خون شهید.

 


سردار حسینی خانواده شهدا را کوه های استوار دانست و گفت: 240 هزار شهید داریم که خانواده هر یک از آنها مکتبی از درد و غم دارند اما محکم همچون کوه در برابر مشکلات ایستادند.

 


وی اظهار داشت: شهدا برای ما مسئولان درس و عبرت هستند و اقتدار، جایگاه و شغل امروز ما ماحاصل خون شهدا است و اگر کوتاهی کرده و وارد باندبازی شویم نسبت به شهیدان والا مقام خیانت کرده و نان ما حلال نخواهد بود چراکه ما دسترنج هزاران شهید را به یدک می کشیم.

سردار حسینی با بیان اینکه همه مسئول باید تلاش و کوشش کنند تا ذره ای از زحمات شهدا را جبران کنند، گفت: شهید بیداری را معنا و بینایی را شفاف می سازد و شهادت مشعلی روشن که خداوند در جان برگزیده های خود روشن کرده است.

وی عنوان نمود: جایگاه شهید بسیار بلند مرتبه است و 3 گروه انبیاء، علما و شهدا در آخرت دارای شفاعت هستند.

سردار حسینی گفت: شهدا در دریف انبیاء و علما قرار می گیرند و با جاری شدن اولین قطره خون او همه گناهانش پاک شده و در لحظه جان دادن جایگاه والای خود در دنیای آخرت را می داند.

سردار حسینی با بیان اینکه امیدوارم در مسیر شهدا حرکت کرده و با تمام توان در راه حل مشکلات مردم قدم برداریم خاطرنشان کرد: وای به روزی که ما از قدرت و جایگاه خود سوءاستفاده کرده و بین ما و مردم فاصله  قرار بگیرد و راحت زندگی کرده و از حال و روز مردم بی خبر باشیم.
 


سردار حسینی با اشاره به حماسه 22 بهمن خاطرنشان کرد: در راهپیمایی 22 بهمن امسال همانند سال 57 شرکت کرده و بار دیگر با آرمانهای شهدا تجدید میثاق خواهیم کرد و در برابر دشمن خواهیم ایستاد.

وی بیا بیان اینکه هرکجا مردم با امام و رهبری بودند پیروز شدند افزود: استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی یکی از برکات انقلاب اسلامی است و در برهه های مختلف خود باید سرنوشتمان را رقم بزنیم.

فرمانده سپاه بت المقدس کردستان تصریح کرد: امام راحل بعد از انقلاب اسلامی بوسیله انتخابات سرنوشت ملت را در اختیار خود مردم قرار داد و انشالله در راه تجدید میثاق با آرمان های امام راحل به صورت گسترده در انتخابات پیش رو شرکت خواهیم کرد.

سردار حسینی ادامه داد: افرادی با ایجاد جنگ روانی و شایعاتی مبنی بر ورود وجود ویروس کرونا به ایران قصد دارند از حضور مردم در راهپیمایی و انتخابات جلوگیری کنند اما این موضوع واقعیت نداشته و تنها دسیسه دشمن است بنابراین با حضور گسترده خود در برابر یاوه گویان خواهیم ایستاد.

 


فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان یادآور شد: نظام برآمده از رای مردم است و انشالله در انتخابات با حضور گسترده خود انسان های آزاده و اصلح را انتخاب کرده تا طرفدار مردم بوده و اهل معامله و سیاسی بازی نبوده و به دنبال زر و اشرافی گری نباشند.

وی عنوان کرد: شهیدان زنده هستند و نزد خدای متعال روزی داده می شوند بنابراین با انتخاب افراد اصلح در انتخابات امانت دار شهدا بوده و به آنها خیانت نکنیم.

 


 سردار حسینی در ادامه افزود: خدمت صادقانه به مردم شرافتمند کردستان عین عبادت است.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار