شما اینجا هستید

ایام دهه فجر روزهای قدر جمهوری اسلامی ایران است

خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، به مناسبت گرامیداشت دهه فجر فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان با حضور در منزل ماموستا سیدصلاح‌الدین حسامی امام جمعه اسبق شهر سنندج، از زحمات چندین ساله وی در جبهه دفاع از دین و ارزش‌های نظام و انقلاب تقدیر  کرد.

 

سردار سید صادق حسینی فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان در این دیدار ضمن تبریک ایام‌الله دهه فجر گفت: هدف از این دیدار عرض سلام و ارادت و تبریک ایام الله مبارک دهه فجر خدمت شما به عنوان پدر شهید، روحانی برجسته و مبلغ اسلامی و انقلابی است.

 

 

وی عنوان کرد: ایام‌الله دهه فجر روزهای قدر جمهوری اسلامی ایران است و در این روزها خدمت شما رسیدیم که هم این ایام را تبریک بگوییم و هم از شما به عنوان یکی از شخصیت‌های برجسته شهر سنندج در دوران انقلاب تجلیل و قدردانی کنیم.

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان افزود: شما به عنوان یکی از روحانیون تاثیرگذار در دوران پیروزی انقلاب بودید که برای این انقلاب و این نظام مجاهدت کردید، خون دادید و در آن شرایط سخت دهه 60 در مقابل ضدانقلاب ایستادید.

 

 

 سردار حسینی تصریح کرد: نقش خانواده شهدا در پیروزی انقلاب و در دوران دفاع مقدس بسیار برجسته و تعیین‌کننده بود چرا که آنها جانشان، خونشان و مالشان را تقدیم کردند تا انقلاب پیروز شود، مستقر شود و تداوم پیدا کند.

 

ماموستا حسامی: سپاه با اخلاص به مردم خدمت می‌کند

 

در ادامه ماموستا سید صلاح‌الدین حسامی ضمن تبریک دهه مبارک فجر به نیروهای مخلص و خدمتگزار سپاه، گفت: انقلاب اسلامی ایران با ندای امام راحل و با خون انسان‌های مخلص و فداکار به پیروزی رسید.

 

 

وی افزود: از اوایل انقلاب تا امروز عزیزانی که در سپاه خدمت کردند با اخلاص، ایثار و فداکاری از هیچ تلاشی در راستای خدمتگزاری به مردم دریغ نکردند.

 

 

این پدر شهید ادامه داد: شرایط کردستان در اوایل انقلاب بسیار سخت بود وجب به وجب خاک استان کردستان آغشته به خون شهیدان است شهیدانی که در راه این انقلاب و این نظام از سرمایه اصلی خودشان که همانا جانشان بود گذشتند.

 

 

حجت‌الاسلام علی جعفرنژاد مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان، جعفر عبدالملکی مدیرکل صدا و سیمای مرکز کردستان، سرهنگ حسن عسگری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج، سرهنگ کورش ملکشایی معاون نیروی انسانی سپاه استان، سرهنگ رستمی مسوول معاونت روابط عمومی سپاه، ادریس الماسی رییس بسیج صدا و سیمای استان در این دیدار حضور داشتند.

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار