شما اینجا هستید

استقلال جمهوری اسلامی، عزت و امنیت آنان را رقم زد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، نماینده، ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان صبح امروز با کارکنان بانک اقتصاد مهر استان کردستان دیدار کرد در این دیدار حجت الاسلام علی جعفر نژاد با تبریک گرامی داشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: روز یوم الله ۲۲ بهمن روز پیروزی اسلام در برابر کفر جهانی، روز پیروزی استقلال و روز پیروزی حاکمیت ملی است.

وی گفت: در این روز مردم با انتخاب نظام جمهوری اسلامی دست رد به سینه مداخله‌جویان و استعمارگران زدند.

 


جعفر نژاد عنوان کرد: ۴۱ سال پیش وقتی این انقلاب پیروز شد باور این پیروزی برای خیلی‌ها بسیار دشوار بود و تصمیم گرفتند تا انقلاب را در همان روز‌های اول دچار چالش و فروپاشی کنند وبا پیش کشیدن بحث تغییر نظام، تغییر رفتار و بحث راهبرد مهار می‌خواستند از نفوذ ایران در منطقه جلوگیری کنند.

 


نماینده، ولی فقیه در سپاه گفت: ما ۳۰۰ نفر از بهترهایمان را به عنوان شهید تقدیم این انقلاب کردیم و در این راه به عینه دست یاری خدا را شهاد بودیم چرا که خدا این انقلاب را ضمانت کرد، زیرا ما دین خدا را یاری کردیم.

 

وی گفت: در روز‌های اول این انقلاب همه دنیا جمع شدند تا شناسنامه انقلاب اسلامی را باطل کنند، اما نه تها این اتفاق نیوفتاد بلکه امروزه شاهد بر این امر هستیم که این انقلاب برای بسیاری از کشور‌ها در جهان به عنوان الگو عمل می‌کند و دلیل همه این‌ها اراده خدابوده است.

 

وی به تعبیر حضرت آقا در بیانیه گام دوم انقلاب اشاره کرد و افزود: ما مفهومی را به عنوان حکومت اسلامی وارد عالم سیاست کردیم که باور و قبول این تز سیاسی برای اداره کردن مردم و جامعه برای عده‌ای باز غیر قابل باور بود و این برای نظام‌های سیاسی دنیا نامفهوم بود که ضمانت این توانای ۴۱ سال حکومت اسلامی بین مردم است.

 

جعفر نژاد به زمان احتزار، افول و فروپاشی آمرکا به فرمود: ه مقام معظم رهبری اشاره کرد و بیان داشت: معامله قرن یکی از این نشانه‌ها است که امریکا توسط آن به هر ریسمانی چنگ می‌ندازد تا بتواند از سرنگونی خود و هم دستانش جلوگیری کند.

 

نماینده، ولی فقیه اظهار کرد: هدف آمریکا از به شهادت رساندن سردار سلیمانی از سر استیصال بود چرا که فقط میخواست با این کار سد راه دستاورد‌های این انقلاب در جهان باشد.

 

وی در ادامه به انتخابات گریزی زد و عنوان نمود: مردم ایران در هر کجا که احساس کردند این انقلاب به حضورشان احتیاج دارد، از انقلاب اسلامی با شهامت دفاع کردند و نمونه آخر آن مراسم تشییع پیکر سپهبد شهید حاج قاسم سلمیانی بود و به زودی در راهپیمایی ۲۲ بهمن نیز شاهد حضور میلیونی مردم خواهیم بود.

 


وی افزود: اگر می‌خواهیم همیشه استقلال، عزت، امنیت و سرافرازی کشور را در صحنه‌های مختلف شاهد باشیم باید در صحنه‌های مختلف حضوری پر رنگ از خود نشان دهیم.

 


نماینده، ولی فقیه در سپاه تصریح کرد: انتخاب فرد شایسته مومن و انقلابی به عنوان نماینده می‌تواند درداشتن انقلابی اسلامی و رسیدن به تمدن اسلامی تاثیر گذار خواهد بود.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار