شما اینجا هستید

برگزاری نشست روشنگری سیاسی ائمه جمعه و جماعات شهرستان قروه

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان،  نهضت روشنگری و سیاسی ائمه‌ی جمعه و جماعات شهرستان قروه با حضور نماینده، ولی فقیه در سپاه بیت المقدس در حسینیه شهداء سپاه این شهرستان برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام دکتر علی جعفر نژاد نماینده، ولی فقیه در سپاه بیت المقدس استان کردستان با تبریک فرارسیدن چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: پیروزی انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی برای تمامی سیاستمداران جهان دارای نکات عجیب بسیاری بود و ساستمداران جهان عتقد بودند که انقلاب اسلامی نمی‌تواند دوام زیادی داشته باشد.

وی ادامه داد: در همین رابطه دشمن هر چه در توان داشت برای از بین بردن نظام مقدس جمهوری اسلامی به میان آورد و از هیچ نوع جنایتی فروگذار نکرد.
 


جعفر نزاد به انقلاب‌هایی که پیش از انقلاب اسلامی در جهان رخ داده بود اشاره نمود و گفت: قبل از انقلاب ما انقلاب‌هایی که صورت گرفته بود بیشتر ماهیت اقتصادی یا بعضا سیاسی داشتند مثل انقلاب فرانسه، روسیه و ...، اما انقلاب ما انقلاب ایدئولوژیک بود و با استکبار همیشه در تضاد قرار داشت.
 


وی به تلاش دشمن در طول ۴۰ سال عمر با برکت انقلاب اسلامی و تهدید‌ها و فشار‌های اقتصادی اشاره نمود و بیان داشت: امروز آخرین حربه دشمن برای مقابله با نظام جمهوری اسلامی این است که می‌گویند باید مردم را مقابل نظام قرار بدهیم که با بصیرتی که مردم از خود نشان داده اند دشمن در این مرحله هم موفق نشده است و نتوانسته به اهداف خود دست یابد.
 


در ادامه این مراسم حجت الاسلام عابدین رستمی امام جمعه قروه نیز طی سخنانی به ماهیت انقلاب اسلامی اشاره نمود و گفت: این ساده انگاریست که ما بیندیشیم انقلاب اسلامی تنها برای از بین بردن حکومت شاهنشاهی ایجاد شده است.
 


وی ادامه داد: مدل انقلاب اسلامی برای مقابله با نظام سلطه ایجاد شده است و امروز می‌بینیم که تفکر انقلاب در تمامی کشور‌های آزادی خواه جهان ریشه دوانیده است.
 


در این مراسم همچنین ماموستا ملاهاشم نوری امام جعه اهل سنت قروه نیز طی سخنانی با اشاره به اقتدار کنونی ایران اسلامی گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی جهان از وابستگی به دو بلوک شرق و غرب رهایی یافت و مسلمانان از انزوا خارج شدند.
 


وی ادامه داد: انقلاب اسلامی موجی از شادی و امید را در قلب مسلمانان جهان ایجاد نمود و مدل‌ها و هسته‌های مقاومت در سراسر جهان و بخصوص در کشور‌های اسلامی برای مقابله با نظام سلطه ایجاد شد.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار