شما اینجا هستید

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان:

جنگ نرم زمینی برای بازی دوست و دشمن است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، سردار حسینی فرمانده سپاه پاسداران استان کردستان در این مراسم بیان کرد:جنگ نرم جنگی بدون خاک ریز است و اگر امروز ما توانسته ایم دشمن را در جنگ نرم شکست‌  و پیروزی را برای خودمان به دست آوریم  از تلاش‌ و کوشش‌ گردان‌های جنگ نرم است.

 

 

حسینی افزود: فضای مجازی امروز از شنیدنی‌ها و دیداری‌های دیروز سطح بسیار بالاتری دارد و پیام‌ها در این فضا پایداری بیشتری دارد.

 


وی خاطرنشان کرد: در فضای مجازی از غرب تا شرق پیامی که ارسال می شود منتشر می شود و میلیون ها بازدید کننده  دارد و میلیون ها تفکر را جهت می دهد که این هم فرصتی مثبت و هم منفی است.

 

سردار حسینی هوشیاری در فضای مجازی را مهم و ارزشمند دانست و گفت: توانایی و قدرت و دانش نخبه های سایبری می تواند یک گام مثبت باشد تا بتوان ظرفیت های مجازی را رصد و در نهایت همگام با اهداف ملی کشور کرد.

 

 

وی گفت: ما در فضای مجازی می‌توانیم ایده و فرهنگ کشورمان را صادر کنیم و هرآنچه در گذشته به دست آورده‌ایم را به دنیا نشان دهیم.

 

 

فرمانده سپاه کردستان خطاب به شرکت‌کندگان در این رویداد گفت: 11 تیم شرکت‌کننده در مسابقات هرآنچه اندوخته‌اند را می‌توانند به نمایش بگذارند.

 

 

وی با اشاره به اینکه در انتهای دوره می توان از توان و قدرت مجازی افراد شرکت کننده مطلع شد، اشاره کرد: کسی که برای اولین بار در فضای مجازی حضور پیدا می کند باید بتواند نقاط قوت خودی را رصد و در نهایت برای قوت آن اقدام کند و در رصد ضعف دشمن هم همت کند تا بتواند فضای رخنه را فراهم کند.

 

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان  گفت:در اقدام تروریستی روزهای اخیر دشمن، متاسفانه ما سرداری عزیز را از دست دادیم که به پشتوانه همین رصد های سایبری و اقتدار و ایمان مردمی هم روز ضربه به دشمن و هم روز عظیم تشییع و وداع با سرباز امام از جانب مقام معظم رهبری با نام یوم الله نام گذاری شد و این خود پیروزی برای ما بود.

 

 

سردار حسینی در خاتمه با آرزوی موفقیت برای سربازان فضای مجازی رمز آغاز داشن مجازی و شروع حرکت به سوی توانمندسازی سایبری را "یا زهرا" عنوان کرد.

 

 

گفتنی است این دوره سه روزه در سنندج و با حضور افراد توانمند در فضای مجازی و رقابت بین 11 گروه در قالب فعالیت های انیمیشن، موشن گرافی، بازی اندورید و اپلیکیشن برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/7727

 

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار