شما اینجا هستید

بسیج هدیه انقلاب به مستضعفین جهان است/اجرای بیش از ۷ هزار پروژه عمرانی و محرومیت‌زدایی در کردستان

 به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، سردار سید صادق حسینی صبح امروز در اجتماع بزرگ بسیجیان شهرستان سنندج که در سالن آزادی برگزار شد، با تبریک هفته بسیج و گرامیداشت یاد و نام شهدا اظهار داشت: بسیج همواره با عمل جهادی خود خدمات ارزنده ای را به کشور ارزانی داشته است  که ثمرات آن را به وضوح می‌بینیم.

 

فرمانده سپاه کردستان افزود: بسیج برای انسجام ملی و پیوند با لایه‌ها و ارکان جامعه است که در همه حوزه ها حضور فعال دارد .

 

وی  پیشرفت در تمامی عرصه‌های انقلاب را مدیون سپاه و بسیج دانست و بیان کرد: این نهاد برآمده از بطن انقلاب در عرصه‌های عمرانی و فرهنگی حضور موثری دارد و در حوزه اقتصادی نیز به اقتصاد مقاومتی کمک کرده و در عرصه‌های علم و فناوری و محرومیت‌زدایی نیز همیشه پیشگام بوده و بر اساس منویات مقام معظم رهبری عمل کرده و حماسه‌ها آفریدند.

 

 

وی اذعان داشت: بسیج جدای از عرصه سازندگی و عمرانی، در عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی هم نقش محوری ایفا کرده و به همین دلیل است که به عنوان قدرت جمهوری اسلامی مطرح شده است.

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان در بخش دیگری از سخنانش گفت: بیش از ۴۵۰ هزار نفر از جمعیت کردستان عضو بسیج هستند که در قالب ۸۸ گردان در استان سازمان یافته و در اوج آمادگی و انگیزه برای دفاع از استان و انقلاب هستند.

 

وی همچنین خاطرنشان کرد: اجرای بیش از ۷ هزار پروژه عمرانی و محرومیت‌زدایی، توزیع ۱۰۰۰ سری جهیزیه، خانه‌دارشدن بیش از ۲۰۰ مدد و کمک به رفاه و اسایش مناطق محروم از خدمات سپاه و بسیج در کردستان است. 

 

سردار حسینی در ادامه گفت: ایران امروز یکی از قدرتمندترین کشورها در منطقه است و هر ارتش و قدرتی قصد تجاوز به ایران داشته باشد با مشت محکم ملت و نیروهای مسلح مواجه می‌شود.

 

 فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان، با محکوم کردن شرارت‌های سازمان یافته اخیر که از سوی عوامل وابسطه به آمریکای جنایتکار که در چند شهر کشور رخ داد   و حضور به موقع  و باشکوه مردم در محکوم کردن این عوامل  یک بار دیگر دوستان را امیدوار و دشمنان را ناامید  کرد.

 

سردار حسینی تصریح کرد: کسانی که به اموال عمومی و بیت‌المال دست‌درازی کردند قطعا به عقوبت الهی گرفتار می‌شوند ضمن اینکه در برابر اراده الهی شکست خوردند و تا رهرو شهدا باشیم و از رهبری مقتدر برخورداریم، همچنان پیروز هستیم.

دفتر بسیج پر از افتخارات بی شمار است

 

در ادامه این مراسم سرهنگ عسکری فرمانده سپاه  ناحیه سنندج گفت:دفتر بسیج پر از افتخارات بیشماری است  که شاهد آن 92 هزار شهید است.

 

وی گفت: سازمان بسیج مستضعفان که با تفکر ژرف و الهی حضرت امام خمینی (ره) تشکیل شد، در مدتی کوتاه به شجره طیبه‌ای مبدل گشت که ملت و کشور ایران را از گردنه‌های پر خطر عبور داده و در کنار سایر نیروهای مسلح، حافظ امنیت و آرامش ایران اسلامی بوده است.

 

سرهنگ عسکری عنوان کرد:  امروز و در شرایط حساس و سرنوشت‌ساز منطقه بیش از هر دوران دیگری به تفکر بسیجی و حضور پرشور و شعور بسیجیان برای مقابله با فتنه های جدید نیاز است چرا که بسیج و تفکر بسیجی همیشه و در همه عرصه‌ها روح معنویت و ایثار را حاکم نموده و توطئه های دشمنان را خنثی کرده است.

آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی  در ادامه این مراسم با اشاره به اینکه بسیج متشکل از همه مردم است و اقشار مختلف را در برمی گیرد، بیان کرد: بسیج متعلق به کسانی است که دل در گرو انقلاب و ارزشها دارند و برای مکتب اسلام دل می سوزرانند.

 

وی گفت: بسیج برای همه دورانها و بحران ها امادگی دارد و در میدان حاضر است. در صحنه سیاست پشتوانه اصلی نظام و انقلاب بوده و هست. هموراه بازوی توانمند ولایت و گوش به فرمان رهبری بوده و این عامل وحدت امت اسلام است.  

 

نماینده ولی فقیه در استان کردستان افزود: دشمن هیچ وقت نتوانسته با مکر و حیله بسیج را از میدان خارج کند چون ایمان و بصیرت نافذ دارند و این از ویژگی های شاخص بسیج است.

 

انتهای پیام/7727

 

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار