شما اینجا هستید

امام جمعه اهل سنت قروه؛

عزت و افتخار کشور ما مدیون خون شهد است+عکس

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، امام جمعه اهل سنت قروه در یادواره شهدای آبروی محله روستای تلوار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید محی الدین محمدی تلوار و شهدای دوران دفاع مقدس بیان داشت: ایام دفاع مقدس یاد آور رشادت واز خود گذشتگی دلیر مردان و ایثارگرانی است که باید  یادشان گرامی داشته شود.

 


وی افزود: زمانی که ملت ایران برای تعیین سرنوشت خود انقلاب اسلامی را به پیروزی رساندند این موضوع بر آمریکا و رژیم صهیونیستی ناخوشایند آمد که با تحریک حکومت بعث با حمله نظامی به کشورمان در صدد ساقط کردن حکومت اسلامی برآمدند اما خداوند متعال بواسطه دلیر مردان مکر و نیرنگ مکاران را به خودشان بازگرداند و نقشه های شومشان نقش بر آب شد.

 


امام جمعه اهل سنت قروه در ادامه گفت: کسانی که در راه دفاع از وطن به درجه رفیع شهادت نائل آمده باشد حقا شهید هستند و شهدای ما به مفاد صریح قرآن حقیقتا شهید هستند چرا که برای دفاع از کشور جان فدا شده اند.


ماموستا نوری گفت: در طول 8 سال جنگ تحمیلی که بر کشور ایران اسلامی در آن دوران از لحاظ قدرت دفاعی، جنگ داخلی احزاب و 28 کشور قدرتمند که حامی و پشتیبان حکومت بعثی عراق بودند  وارد شد تنها چیزی که توانست در مقابل این فتنه و حربه سنگین دشمن مقابله کند ایمان و اتحاد تمام اقوام ایران اسلامی بود.

 


وی افزود: امروز انقلاب اسلامی متعلق به همه اقوام و ملت ایران اسلامی است و برخلاف تلاش دشمن که سعی در ایجاد تفرقه ملیت، قومی و مذهبی برای ایجاد اختلاف می نماید اما دشمن بداند که ملت ایران اسلامی با توجه به وجود اقوام مختلف یک ملت واحد بوده و یک هدف واحد دارند.

امام جمعه اهل سنت قروه گفت: دشمن در طول عمر انقلاب اسلامی به شیوه های مختلف با جنگ 8 ساله، جنگ روانی، با ایجاد جنگ ملی و مذهبی و جنگ اقتصادی نتوانست بر کشورمان غلبه نماید در حالیکه ایران اسلامی با تمام قدرت در مقابل دنیای استکبار ایستاده است که این عزت و افتخار کشور ما امروز مدیون خون شهداست.

ماموستا نوری گفت: اگر امروز ما با خیال راحت زندگی می کنیم نتیجه و ثمره امنیت است که بدون شک این امنیت مدیون ایثار و فداکاری شهدا، جانبازان و ایثار گران است.

 

وی افزود: امروز دشمن از راههای خشکی هوایی، دریایی و فضای مجازی هر لحظه به فکر حمله به ما است اما اتحاد، همدلی و هوشیاری مردم ما مانع از پیروزی نقشه شوم دشمن به کشورمان است.

انتهای پیام/7727

 

 

 

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار