شما اینجا هستید

همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس؛

یادواره شهدای آبروی کوچه ها افتخار محله در روستای یلغوز آغاج برگزار شد

 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان،  یادواره 7 شهید روستاهای یلغوز آغاج ،ملک آباد، شجاع آباد، کریم آباد علی وردی و علی آباد یلغوز آغاج  با عنوان «آبروی کوچه ها افتخار محله» در روستای یلغوز آغاج برگزار شد.
 


 
در این مراسم که با حضور جمعی از مسئولان شهرستان برگزار شد، امام جمعه قروه در سخنانی گفت : مردم قهرمانانی را که برای دفاع از دین و اعتقاد و حفاظت از کشور فداکاری کنند را می ستایند و دفاعی که جوانان این مرز و بوم داشته اند همواره به یاد این مردم خواهد ماند و مردم قدردان این فداکاری ها که برای دفاع از دین و وطن و آنچه که امر الهی بوده است، خواهد بود .

 


 
حجت الاسلام عابدین رستمی افزود : عزت آفرینان واقعی شهدا بودند و شهدا همان مردانی بودند که جان عزیز خود را فدای راه خدا و قرآن کردند .

 


 
وی اظهار داشت : ما باید الزامات سیاسی را بدانیم و مهمترین الزام سیاسی امروز بحث وحدت بین مسلمین است که همه ما کرد و ترک و شیعه و سنی باید به آن پایبند باشیم . 


 
 
حجت السلام رستمی با تشریح این موضوع که مردم کردستان در مقابل تکفیر و تکفیری و هر نوع تفرقه افکنی متحد و در صف اول هستند و تکفیر و تفرقه را محکوم می کنند، عنوان کرد : شیعه و سنی امروز در کردستان همدل و همراه شده است تا فرصت تفرقه افکنی و شبهه پراکنی به دشمنان اسلام و ایران داده نشود .


 
امام جمعه قروه با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران در طول 40 سال عمر با عزّت خود موفقیت هایی را کسب کرده، گفت : باید قدردان داشته ها و دارایی هایمان باشیم و با شناخت و بصیرت برای رفع مشکلات موجود تلاش کنیم و بدانیم که سختی ها، تحریم ها و کاستی ها راه پیشرفت ما راه هموار کرده و امروز در منطقه و در جهان حرفی برای گفتن داریم .

 


 
در پایان این مراسم نیز با اهدای لوح از خانواده های معظم شهیدان، علی اصغر محمد پور، عبدالله رنجبریان، وهاب قبادی، ابراهیم ضیغمی، قاسم رضائی، علی میهمی و ملاهاشم کریم پاوه تقدیر شد و یاد و خاطره همه شهدای والامقام نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گرامی داشته شد .


 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار