شما اینجا هستید

مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یادواره شهدا در توپ آغاج برگزار شد+عکس

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، از بیجارفرمانده سپاه بیجار در این مراسم ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهداء اظهار داشت: رزمندگان هشت سال دفاع مقدس با نثار جان خود موجب تامین امنیت پایدار در انقلاب اسلامی ایران شدند.

 


وی با بیان اینکه برگزاری یادواره شهدا مهمترین اقدام فرهنگی در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است ، افزود: طبق آیه 255 سوره بقره باید یاد و خاطره شهدا، ایثارگران و مجاهدین در راه خدا زنده نگه داشته شود.

 


میرآقایی با اشاره به اهمیت پیروی جوانان از سیره شهدا گفت: اراده و ایمان شهدا در پایبندی به اصول انقلاب الگوی خوبی برای حل مشکلات در شرایط جنگ اقتصادی است.

 


فرمانده سپاه بیجار ادامه داد: فرهنگ ایثار با برپایی یادواره‌های شهدا پویا و ماندگار خواهد بود و خدمت به مردم بویژه نیازمندان ادامه دادن راه  شهیدان است.

 


وی با استناد به سخن امام خمینی(ره) در خصوص دفاع مقدس که فرمودند دفاع مقدس، دفاع مظلوم در برابر ظالم بود، بیان داشت: در دوران دفاع مقدس رزمندگان ما برای دفاع از ارزش ها و عقاید با ایمان به خداوند و در مسیر رهبری و با دست خالی در برابر دشمنان ایستادگی کردند و در این راه پیروز میدان شدند.

 


فرمانده سپاه بیجار با بیان اینکه سلاح ما در دوران دفاع مقدس، سلاح ایمان و ارزشها بود ، گفت: دوران دفاع مقدس برگرفته از حماسه عاشورا و یاران امام حسین(ع) بود که توانستند با دست خالی در برابر دشمنان ایستادگی نمایند.

 


وی تصریح کرد: پیشرفت های که ما امروز در داخل کشور داریم و تشکیل جبهه مقاومت در کشورهای مسلمان حاصل درایت امام خمینی (ره) ، و رهنمودهای مقام معظم رهبری ، دفاع مقدس و خون هزاران شهید انقلاب اسلامی ایران است.

 

در پایان این مراسم از خانواده معظم شهدای شهر توپ آغاج تجلیل شد.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار