شما اینجا هستید

امام جمعه بیجار :

دفاع مقدس؛ بهترین الگوی مدیریت انقلابی است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس از بیجار، حجت الاسلام علی مرادی در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس که با حضور فرمانده سپاه و جمعی از مسوولان و مردم در شهر بابارشانی برگزار شد ، اظهار داشت: هفته دفاع مقدس فرصت مغتنمی برای پاسداشت ارزش های نظام است.


وی با بیان اینکه دفاع مقدس یکی از بهترین یادگارها و میراث گران‌بهای انقلاب اسلامی است ، افزود: ملت ایران در هشت سال دفاع مقدس برای مقابله با بیگانگان بهترین جوانان را در راه دفاع از ارزش‌ها در جنگ از دست دادند.

 


امام جمعه بیجار گفت: رژیم بعثی عراق در شرایطی به کشور حمله کرد که هیچ‌ یک از یگان‌های نظامی ایران سازماندهی چندانی نداشت اما، ملت مومن و غیور ایران اسلامی با اعتقاد راسخ به وعده‌های الهی و آرمان‌های امام راحل در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل حاضر شدند و در مقابل دشمن متجاوز ایستادند.

 


حجت الاسلام مرادی تکریم هفته دفاع مقدس را تکریم شهدا و خانواده‌های آنان دانست و افزود: ملت مومن و غیور ایران اسلامی باید در گام دوم انقلاب اسلامی راه امام راحل، شهدا و مقام معظم رهبری را ادامه دهند.

 


وی ادامه داد: دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در نتیجه پایداری ملت، ایمان به خدا، ارده الهی، گذشت در راه حق، اعتماد به نفس و هدایت‌های حکیمانه امام راحل و مقام معظم رهبری حاصل شده و آحاد جامعه باید نسبت به حفظ این دستاوردهای ارزشمند تلاش کنند و گام دوم انقلاب اسلامی را با همین روحیه به پیش ببرند.

 


خطیب جمعه بیجار با تاکید بر اینکه دوران دفاع مقدس بهترین الگوی مدیریت انقلابی است ، گفت: مدیران امروز انقلاب اسلامی با الگو گرفتن از فرماندهان جوان در دوران هشت سال دفاع مقدس که با کمترین امکانات توانستند در برابر دشمنان تا بن دندان مسلح ایستادگی کنند با روحیه جهادی و تفکر بسیجی برای خدمت به مردم تلاش کنند.


وی عنوان کرد: کشورهای عراق، سوریه، لبنان، بحرین و یمن با اتکا به روحیه انقلابی و با الگوگیری از ایران اسلامی مقابل توطئه‌های دشمنان ایستادگی کرده و هر روز به توفیق ارزنده‌ای دست پیدا می‌کنند.

 


حجت الاسلام مرادی ، دفاع مقدس را از ارزش‌های انقلاب اسلامی خواند و بیان داشت: خطرناک‌ترین تهدید برای این ارزش‌ها فاصله گرفتن از آن است که هفته دفاع مقدس فرصت مناسبی برای پرداختن به این امر مهم در راستای تحکیم ارزش‌ها است.

 


امام جمعه بیجار با بیان اینکه ملت بزرگ و مومن و دشمن‌شناس سرمایه ایران اسلامی و از عوامل اقتدار است، گفت: آمادگی هر چه بیشتر نظامی و تسلیحاتی با هدف دفاع از کشور در برابر توطئه‌های آمریکا و متحدانش در منطقه در گام دوم انقلاب اسلامی ضرورتی اجتناب‌ناپذیر است.

 


در ادامه این مراسم پایگاه مقاومت شهید هاشمی نژاد برادران و کوثر خواهران شهر بابارشانی با حضور مسوولان افتتاح شد.

 


انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار