شما اینجا هستید

سرلشکر سلامی در دیدار با نماینده مقام معظم رهبری در بوشهر؛

مقاومت عامل اصلی همه پیشرفت های کشور است/نقطه اصلی تهاجم دشمن ایمان مردم است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، سردار سرلشکر حسین سلامی روز گذشته در دیدار با آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به اینکه استان بوشهر در عرصه مقاومت دارای جایگاه بالایی است، گفت: استان بوشهر دارای تاریخی سرشار از مبارزه با استعمار با سابقه دوقرن مقاومت دارد که مردم استان بوشهر نماد ولایتمداری و انقلابی هستند.

 

 

فرمانده کل سپاه اظهار کرد: با توجه به بازدید ها و گزارشاتی که از استان بوشهر رسیده است، این استان در حوزه اقتصادی در حال افزایش است، اما نکته ای که باید مورد توجه قرار بگیرد این است که اگر توسعه استان با مدل های غربی همراه باشد مورد آسیب قرار می گیرد.

 

 

سرلشکر سلامی افزود: امروز باید تلاش کنیم تا ایمان مردم سست نشود، اگر ایمان مردم سست شود فشارهای دشمن غلبه خواهد شد و اگر ایمان مردم مستحکم باشد فشارهای سیاسی و اقتصادی و فرهنگی نتیجه معکوس برای دشمنان خواهد داشت.

 

 

وی بیان کرد: مقام معظم رهبری در منطقه و جهان تحولی ایجاد کرده اند که امسال شاهد درخشش آن در حوزه های مختلف خواهیم بود و امروز شاهد افزایش منطق گفتمان خواهیم بود.

 

 

سرلشکر سلامی با اشاره به موضوع مقاومت تاکید کرد: برخی افراد به این می اندیشند که مقاومت عامل اصلی آسیب ها و تجدید فشار . عقب افتادگی در برخی حوزه ها است، اما همه بدانند این تفکر باید معکوس شود و همه موفقیت ها و پیشرفت های امروز فقط به خاطر مقاومت است.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار