شما اینجا هستید

دیدار سردار رجبی با خانواده های شهدای سپاه بیت المقدس کردستان

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، سردار محمد حسین رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان ظهر امروز  در دیدار با  خانواده های شهیدان جواد کاکه جانی،عبدالله رحیمی،و فرشاد مرادی اظهار کرد:امنیت و عظمت امروز ایران اسلامی حاصل خون شهدا است.

 

 

 وی با بیان اینکه شهدا حق بزرگی به گردن ما دارند و حرکت در مسیر اهداف آنان بهترین پاسخ به ایثار و از جان گذشتگی‌هایشان است، افزود: صبر، ایثار و فداکاری خانواده  این شهیدان مایه افتخار ملت ایران است.

 

 

 به گفته سردار رجبی، شهدا با گذشت از جان خود امنیت را برقرار کردند که باید تا قیامت در مقابل عظمت کار آنها سر تعظیم فرود آوریم.

 

 

 وی بر عمل به وصایای شهدا به عنوان یک اصل مهم و ضروری در ماندگاری و حرکت روبه جلوی انقلاب اسلامی تأکید کرد و افزود: در کنار زنده نگهداشتن یاد و نام شهدا، باید به آنچه آنها می‌خواستند و می‌خواهند، عمل کنیم.

 

 سردار رجبی در این دیدار خاطر نشان کرد: تجلیل و دیدار با خانواده معظم ایثارگران وظیفه ما بوده چرا که این امرموجب دلگرمی کانون گرم این خانواده ها خواهد شد.

 

 

در پایان سردار رجبی با اهدای لوح سپاس به پدر شهید معزز جواد کاکه جانی  و فرزندان شهیدان مدافع امنیت  فرشاد مرادی، و عبدالله رحیمی ادای احترام کرد

 

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار