شما اینجا هستید

در راستای محرومیت زدایی صورت گرفت؛

اهداء 66 سری جهیزیه عروس توسط سپاه بیجار+عکس

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان،  صبح امروز با حضور جمعی از مسوولان شهرستان بیجار 66 سری جهیزیه توسط بسیج سازندگی سپاه بیجار به نوعروسان بیجاری اهداء شد.

 

 

مرتضی میرآقایی فرمانده سپاه بیجار در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان ضمن تبریک عید سعید قربان و فرا رسیدن عید غدیر خم اظهار داشت: امروز به حول قوه الهی به مناسبت دهه امامت و ولایت از محل اعتبارات محرومیت زدایی 66 سری جهیزیه به نوعروسان بیجاری اهداء شد.

 

 

وی افزود: این جهیزیه ها با اعتباری بالغ بر 200 میلیون تومان از محل محرومیت زدایی سپاه بیت المقدس کردستان خریداری شده است.

 

 

میرآقایی با بیان اینکه تمامی کالاهای جهیزیه اهداء شده از کارخانجات ایرانی خریداری شده است ، گفت: هر جهیزیه شامل 6 قلم کالای اساسی زندگی از قبیل یخچال، ماشین لباسشویی، فرش، اجاق گاز، سرویس قاشق و چنگال و سرویس چینی است.

 

 

فرمانده سپاه بیجار با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب که 8 آسیب ازدواج جوانان را با مشکل رو به رو کرده بیان داشت: جهیزیه های سنگین، چشم و همچشمی، مهریه سنگین، تجملات در مراسمات، تالارهای آنچنانی ، به رخ کشیدن ثروت طرفین ، اسراف سنت های غلط رایج در کشورراست که ازدواج جوانان را با مشکل رو به رو کرده است.

 

 

وی تصریح کرد: اهداء جهیزیه امروز به مناسبت دهه امامت و ولایت و در راستای محرومیت زدایی و تسهیل در امر ازدواج صورت گرفته است.

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار