شما اینجا هستید

صداقت عنصر فعال در دل خبر است

 به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، سردار رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان صبح امروز در مراسم  روز خبرنگار که با حضور خبرنگاران و مسوولین استانی برگزار شد با تبریک این روز اظهار کرد: همواره ما معتقدیم که کردستان نیازمند توسعه متعادل و همجانبه است و  نیاز اولیه و عنصر فعال و پیوست اول این توسعه آگاهی و آگاهی بخشی است و این کار فقط از عهده توانمند یک خبرنگار حرفه ای بر می آید.

 

 

سردار رجبی  با تقدیر از همه خبرنگاران در عرصه  برگزاری اجلاسیه ها و کنگره 5400 شهید استان کردستان افزود: سر تعظیم در برابر اقدام تمام خبرنگاران که جانانه در این راستا همکاری کردند فرود میاورم  .

 

 

وی  از صداقت به عنوان  عنصر فعال و سازنده و محرک و کلید واژه در کار خبرنگاری اشاره کرد و عنوان نمود: آنچه بر مبنای  صداقت و منصفانه بيان شود تخريب نيست بلكه مديران و مسئولان را در اتخاذ تصيمات بهتر ياری  مي كند.

 

 

 سردار رجبی گفت:  یک خبرنگار در احقاق حق مردم نباید بهراسند، و باید  متذکر شد اما  در این بین باید آبرو و حیثیت افراد حفظ شود و این مرزی است که باید به دقت رعایت شود و یکی از دلایل سختی کار یک خبرنگار همین است.

 

 

 فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر استان کردستان با اشاره به اینکه دشمن  جنگی تمام عیار  به راه انداخته است وظیفه رسانه‌ها را خطیر دانست و گفت: قلم   و فکر یک خبرنگار میتواند  در مقابل جنگ دشمن کار ساز باشد.

 

 

سردار رجبی شهامت، شجاعت و هنر را از ویژگی‌های خبرنگاران عنوان کرد و گفت: اطلاع رسانی و آگاهی بخشی امری خطیر و حساس است و در این مسیر شهامت و شجاعت از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 

 

وی با انتقاد در برخی موارد گفت:نوع کاری که انجام می شود در برخی موارد متناسب با  جنگی که دشمن  به راه انداخته  اند نیست.

 

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت ما افتخار داشتیم که  در یکی از شهرستانها برای جمع بندی اقدامات سپاه در حوزه پیشرفت و آبادانی  حضور پیدا کنیم و تمام 50 پروژه را  مورد بهره برداری قرار دهیم   اما در این جلسه حتی یک مسوول حضور پیدا نکرده بود و این متناسب با وضعیت جنگ  به راه افتاده نیست پس نقد یک خبرنگار در اینجا می تواند سازنده باشد.

 

 

وی افزود:  عنصر اول توسعه امنیت  است که ما  این مقوله را با جان و دل  فراهم می کنیم و برای تحقق آرمانهایمان از بهترین  ارزش ها و سرمایه وجودی که جانمان است می گذریم.

 

 

وی با تأکید براینکه استاندار در زمینه پروژه های محرومیت زدایی باید به مسئولان کم کار تذکر دهد و با اشاره به اینکه اقدامات محرومیت زدایی در تقابل با حربه های سلب امید دشمن از مردم است، گفت: نظام اسلامی در شرایط فعلی جنگ اقتصادی را تجربه می کند و دشمن با ایجاد ناامیدی در ملت می خواهد برنده این جنگ باشد و مسلماً رسانه ها در فرماندهی این جنگ نقش منحصر به فرد دارند.

 

 

وی به تاثیر رسانه بر وضعیت جاری و عملکردها اشاره کرد و عنوان نمود:حضور  رسانه در این مورد بسیار مهم است زیرا همگی بر این امر واقفیم که ما در شرایط عادی نیستیم و در یک  جنگ اقتصادی با دشمن به سر می بریم   و ما باید قبل از اتفاق افتادن اصل موضوع از طرف دشمن بتوانیم حربه آنان را به هر شکلی خنثی کنیم.

 

 

سردار رجبی به سقوط موصل اشاره کرد و اظهار داشت: موصل زمانی سقوط کرد که نفوذ  کار روانی دشمن  به اوج خود رسیده بود زیرا دشمن  با بهره گیری از اتاق فکری  و جهت دادن به آن توانست به پیروزی دست یابد.

 

 

وی در پایان اراده کاری و قلم  رسا  و توفیق  روز افزون  را برای تمامی خبرنگاران از خداوند خواستار شد و در این مراسم  از تنی چند از خبرنگاران تجلیل به عمل آمد.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار