شما اینجا هستید

قدمگاه شهدای کردستان میزبان 10 هزار دانشجو خواهد بود+عکس

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، توحید رستمی در گفتگو با خبرنگار ما عنوان کرد: از 5 مرداد سفر به سرزمین مجاهدت های خاموش غرب و شمالغرب کشور آغاز شده و تا 30 مرداد ادامه خواهد داشت.

 

 

وی افزود: در این راستا دانشجویان استان کردستان هم از این عملیات فرهنگی بهره مند شده و در چند مرحله به مناطق عملیاتی شمالغرب اعزام خواهند شد که در مرحله اول 95 نفر امروز اعزام شدند.

 

 

رستمی بیان کرد: در اردوی راهیان نور زیر ساخت های لازم برای بازدید دانشجویان سراسر کشور از مناطق عملیاتی استان کردستان در شهر سنندج و بانه فراهم آمده است و دانشجویان از منطقه سیران بند و ارتفاعات بوالحسن در شهر بانه و باغ موزه مرکز حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس سنندج بازدید و از نمایش مردان آسمانی در مرکز فرهنگی حضرت رسول دیدن خواهند کرد.

 

مسئول بسیج دانشجویی استان کردستان عنوان کرد: ما امروز وظیفه داریم دفاع مقدس را به عنوان سند افتخار تاریخ انقلاب به نسل جوان معرفی کنیم زیرا که تبیین دفاع مقدس با ویژگی های منحصر به فرد خود از جمله از خود گذشتگی، ایثار، شهادت، اییستادگی، شهامت و شجاعت در مقابل استکبار می تواند هجمه های فرهنگی دشمنان را خنثی نماید.

 

 

وی افزود: در این عملیات فرهنگی دانشجویان علاوه بر آشنایی با دلاوریهای مردم کردستان و پیشمرگان مسلمان کرد در دوران دفاع مقدس و انقلاب اسلامی با فرهنگ استان کردستان که رهبر معظم انقلاب آنرا یک استان فرهنگی نامیده اند آشنا می شوند.

 

رستمی خاطرنشان کرد: این امر می تواند در راستای توسعه گردشگری استان کردستان و معرفی استان از طریق دانشجویان به مردم کشور هم بسیار تاثیرگذار باشد.

 

انتهای پیام/7727

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

آخرین اخبار