شما اینجا هستید

اهداء 32 فقره جهیزیه به نوعروسان دهگلانی به ارزش 500 میلیون تومان

 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان،  به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) و  با حضور فرمانده سپاه دهگلان و مسئولان شهرستان  32 فقره جهیزیه به نوعروسان این شهرستان اهداء شد.

 

 

با توجه به اینکه کمک به محرومان و مستضعفان همواره در کلام امام خمینی(ره) مورد تاکید بوده است تا جایی که این قشر جامعه را ولی‌نعمت خود می‌داند.

 

 

 سرهنگ پاسدار محمد امانی فرمانده ناحیه مقاومت سپاه دهگلان در گفتگو با خبرنگار ما از اهداء 32 فقره فقره جهیزیه به نوعروسان دهگلانی به مبلغ 500 میلیون تومان خبر داد.

 

 

امانی بیان کرد: هر سری جهیزیه شامل 11 قلم به ارزش  15 میلیون تومان می باشد که از آورده خود نوعروسان و از محل اعتبارات بسیج سازندگی و محرومیت زدایی سپاه تامین شده است. 

 

 

وی عزت بخشیدن به قشر نیازمند جامعه را یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی دانست و گفت: امروز سپاه همه راهبردهای اساسی خود را بر اساس مردم داری و محرومیت زدایی برنامه ریزی کرده است

  

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه دهگلان اظهار داشت: رضایت خدا و مردم باید سرلوحه و الگوی مدیران قرار گیرد تا در این زمینه تلاش کرده و خدمت به مردم را توفیق الهی تلقی کنند.

انتهای پیام/7727

 

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار