شما اینجا هستید

نقش هیئتهای اندیشه ورزبسیج درتوسعه علمی کشورکم نظیراست

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان،  حجت الاسلام منتشلو مسوول دفترنمایندگی ولی فقیه درسپاه دیواندره درجلسه هیئتهای اندیشه ورز شهرستان که درسالن جلسات این رده برگزارشد به تبیین فلسفه تشکیل این هیئتها درسطح شهرستانها واشاره به کارکرد وسیع این تشکل گفت:نقش هیئتهای اندیشه ورزبسیج درتوسعه علمی کشورکم نظیراست.

 


وی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر تشکیل هیئت های اندیشه ورز گفت: بسیج جزو هیئت های اندیشه ورز است و در کنار آن ما اقشار مختلف بسیج را هم داریم که باید حرکت های هم افزایی افقی بینشان برقرار باشد. این هیئت ها از نخبگان بسیجی تشکیل می شود که باید در جلسات متعدد و عمیق بررسی کنند که چه راهکارهایی می شود طراحی کرد که اقشار مختلف بسیجی بتوانند در کنار هم به سمت آن هدفی که برای بسیج مشخص شده حرکت کنند.

 


منتشلوافزود:مقام معظم رهبری فرموده اند که کلیه حرکت های یک جامعه، باید با کمک خود مردم انجام شود. بسیج دقیقا مظهر حرکت های مردمی در تمام عرصه های یک جامعه است.

 


مسوول دفترنمایندگی ولی فقیه درسپاه دیواندره خاطرنشان کرد:اگر اقدامات لازم را برای اسلامی سازی علوم انجام ندهیم و تفکرات و بنیان های اسلامی را وارد علوم نکنیم قطعا آن ها عرصه را بدست خواهند گرفت و همان مبانی و تفکرات غرب یا تفکرات غیر اسلامی که باعث انحراف خواهد شد بین دانشگاه ها و عرصه های علمی ما هم رخنه خواهد کرد و اینجا جایی هست که بسیج و دانشجویان بسیجی و تفکر بسیجی می تواند نجات بخش باشد. لذانقش هیئتهای اندیشه ورزبسیجی دراین زمینه کاملامحسوس وکم نظیراست.

 

انتهای پیام/7727

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار