شما اینجا هستید

فرمانده سپاه قروه طی پیامی شهادت پاسدار شهید سید هادی اجاق را تبریک و تسلیت گفت

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، سرهنگ محمدرضا مومنی امروز و طی پیامی شهادت ستوان یکم پاسدار "سید هادی اجاق" در درگیری با گروهک های ضد انقلاب در منطقه سروآباد را تبریک و تسلیت گفت.

 

متن پیام فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قروه به شرح ذیل می باشد:

 

وَلا تَحسَبَنَّ الَّذينَ قُتِلوا في سَبيلِ اللَّهِ أَمواتًا ۚ بَل أَحياءٌ عِندَ رَبِّهِم يُرزَقونَ          سوره مبارکه آل عمران آیه ۱۶۹

 

شهداء عزیز، کریم و اسوه ایثار و شرف و عزت ما هستند.

 

شهدای گرانقدر اسوه غیرت ، مردانگی ، و از خود گذشتگی برای دفاع از آرمان های والای انقلاب و امام راحل عظیم الشان ما هستند .

 

 

همه ما نیازمند شفاعت شهدای گرانقدرمان هستیم و باید با حفظ و حراست از سنگر ولایت، آرمان های والای شهدا و امام شهدا و دستاوردهای انقلاب اسلامی سعی نماییم و دین خودمان را به این عزیزان ادا کنیم.

 

 

شهدای گرانقدر به ما آموخته اند که برای عزتمندی ایران اسلامی و دفاع از حریم ولایت و داشتن بصیرت ، هوشیاری و استکبار ستیزی باید از خود گذشت و در این راه با ذات لایزال الهی پیمان بست و هیچگاه ذلت را نپذیرفت و با الهام از فرهنگ عاشورایی باید در مقابل تمامی یزیدیان زمان ایستاد و شهدای عزیز ما در این درس با عزت و سرافرازی قبول شدند و شمع محفل بشریت گردیدند.

 

 

و شهید عزیز ما سید بزرگوار ، سید هادی اجاق نیز یکی از این برگزیدگان مکتب عاشورا و مکتب شهادت است که توانست خود را به خیل شهدای عزیز برساند و از قافله شهدا عقب نماند.

 

 

این شهید گرانقدر روز گذشته در تعقیب یک تیم از گروهک ملحد ضد انقلاب در منطقه سروآباد ضمن تار و مار کردن عناصر پلید مزدوران خودفروخته ، متاسفانه در زمان برگشت مورد اصابت یک تیر از طرف دشمن قرار گرفت و شربت شهادت نوشید و به آرزوی دیرینه خود رسید.

 

 

یاد و نامش برای همیشه تاریخ جاودانه باد .

 

 

بنده از طرف تمامی رزمندگان، خانواده معزز شهدا، جانبازان ، ایثارگران و مردم بزرگوار و شهید پرور شهرستان قروه ، شهادت پاسدار رشید سپاه اسلام سروان پاسدار سید هادی اجاق را به همرزمان غیورش و به خانواده مکرم این شهید بزرگوار و بازماندگان و بستگانش تبریک و تسلیت عرض می نمایم.

روحش شاد و راهش پررهرو باد

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار