شما اینجا هستید

در مراسم گرامیداشت سی‌ وهفتمین سالروز اسارت حاج احمد متوسلیان؛

سردار فدوی: با گذشت 30 سال از پایان جنگ دشمنان قبول دارند که قدرت ما از بازدارندگی عبور کرده است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان،  سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم گرامیداشت سی‌ وهفتمین سالروز اسارت حاج احمد متوسلیان و دپیلمات‌های ربوده شده کشورمان در بیروت به دست عوامل رژیم صهیونیستی در سخنانی گفت که امروز یاد کسانی را گرامی میداریم که خالصانه برای خدا قدم برداشتند و خداوند به همین دلیل به آنها عظمتی داده است تا دیگران از آنها بهره مند می شوند.

 

 

وی در این مراسم که امشب چهاردهم تیرماه در مسجد جامع نارمک برگزار شد، ادامه داد: آنها کسانی بودند که وقتی که پای دشمن به میان می آمد حداکثر قدرت و شدت را داشتند و در مقابل دوستان مهربان بودند. این روند چنان جوششی به میان آورد که محدود به رزمندگان یک لشکر و کشور نیست و مربوط رزمندگان و دلدادگان اسلام ناب محمدی است.

 

 

جانشین فرمانده کل سپاه بیان کرد: آن روزی که حاج احمد متوسلیان به آن خطه بزرگ پای گذاشت عظمتی بعد از آن  حضور پای نهاده شد که کسی فکر نمی‌کرد چنین قدرتی شکل بگیرد.

 

 

سردار فدوی با بیان اینکه جنگ 33 روزه با فشار امریکایی ها توسط رژیم صهیونیستی آغاز شد، گفت: دلیل آغاز این جنگ آن بود که نمی تواستند یک حزب الله را در کنار مرزهای فلسطین تحمل کنند. پس از آن نیز آمریکایی‌ها فتنه تکفیری ها را به پا کردند که با احساس تکلیف رزمندگان اسلام این فتنه نابود شد و اکنون تعداد زیادی حزب الله از کشورهای مختلف به وجود آمد.

 

 

وی با بیان اینکه هر خباثت و دشمنی را که دشمنان علیه جبهه حق به وجود می آورند را باید به عنوان یک فرصت نگاه کرد، اظهار کرد: از روز اول بعد از پیروزی انقلاب جبهه باطل به سرکردگی امریکا دشمنی خود را با شلیک گلوله آغاز کرد که اولین حمله آنها صبح 24 بهمن در کردستان آغاز شد و از آن زمان تاکنون این دشمنی بی تعطیلی ادامه داشته است.

 

 

جانشین فرمانده کل سپاه عنوان کرد: ممکن است دشمنان از لحاظ‌های دنیوی از ما بالاتر باشند  ولی نتیجه اعمال آنها علیه انقلاب اسلامی برعکس شده است.

 

 

سردار فدوی بیان کرد: در این 40 سال بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ما در سخت ترین کارها که اهدای جانمان بود به پیروزی رسیدیم و اکنون نیز این که درگیر اوضاع اقتصادی هستیم بر طبق  آیات قرآن و عمل به وظیفه می‌توانیم پیروز شویم.

 

 

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه در ابتدای انقلاب هیچکس فکر نمی کرد روزی در منطقه قدرتی به وجود بیاید که از مرزهای خود عبور کند و جهان را تحت تاثیر قرار دهد گفت: دشمنان ما خطای بزرگی مرتکب شدند، آمریکایی ها با ایجاد فتنه اشتباه بزرگی کردند. رزمندگان ما رفتند و این فتنه را از بین بردند و رزمندگان زیادی از کشورهای مختلف به میدان رفتند. وقتی غائله داعش رو به پایان بود، حزب الله قدرت بیشتری نسبت به قبل پیدا کرد.

 

 

وی با بیان نقلی از یکی از علما که می فرمودند غیر از زمان حضرت رسول (ص)، هیچگاه چنین دشمنی با اسلام نشده است گفت: ما امروز به یاد بزرگمردی که دل دریایی داشت و کسی که دشمنان به بزرگی او اعتراف دارند اینجا جمع شده ایم. جبهه انقلاب شیاطین متشکل از پنجاه کشور نتوانستند در هشت سال دفاع مقدس انقلاب اسلامی را شکست دهند، اکنون که آنها ضعیف تر و جبهه حق قوی تر شده است. اگر همه مستکبرین از ابتدای عالم تا کنون هم جع شوند نمی توانند جبهه حق را شکست دهند زیرا جبهه حق به قدرت خدا متصل است. کدام قدرت شیطانی را می توان با قدرت خدا مقایسه کرد؟ هیچ قدرتی را.

 

 

وی افزود: جبهه حق از یک عاملی برخوردار است که تمامی جبهه کفر از پس جبهه حق بر نمی‌آیند زیرا جبهه حق در طول تاریخ خودش به قدرت بی انتهای خدا خود را وصل کرده است. ما جبهه حقی هستیم که اتصال خود را به خدا وصل کردیم و دلیلش بیش از 200 هزار شهیدی است که در راه خدا داده‌ایم.

 

 

سردار فدوی گفت:  آن زمان که حاج احمد متوسلیان و رزمندگان تیپ حضرت رسول به لبنان رفتند، اوضاع غیر قابل قیاس با الان بود و اسرائیلی ها تا بیروت رفته بودند و زمانی که رزمندگان جبهه حق رفتند به سرعت فرار کردند و رفتند.

 

 

جانشین فرمانده کل سپاه گفت که وزیر سابق دفاع آمریکا می گوید که ما و هم پیمانان منطقه و غیر منطقه به دنبال توانی هستیم که با ایران مقابله کنیم، الان با گذشت 30 سال از پایان جنگ دشمنان قبول دارند که قدرت ما از بازدارندگی عبور کرده و آنها باید بازدارندگی ایجاد کند‌.

 

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار