شما اینجا هستید

"اعتلای بسیج" از اولویت های سازمان بسیج است/ کمک به رونق تولید در دستور کار است/ بسیج باید به تقویت پایگاه های مقاومت محلی نیز بپردازد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع  رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، «سردار غلامرضا سلیمانی» رئیس سازمان بسیج مستضعفین  با اشاره به اولیت های بسیج اظهار داشت: همانطوری که مقام معظم رهبری در حکم شان مرقوم فرمودند، برنامه های "اعتلای بسیج" از اولویت های سازمان بسیج است.

 

 

وی تصریح کرد: حضور سازمان یافته نوجوانان و جوانان و همچنین حضور سازمان یافته مردمی در صحنه های انقلاب و در صحنه هایی که انقلاب به آن نیاز دارد نیز از اولیت های دیگر بسیج است.

 

 

ریئس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه به دیگر اولویت های بسیج اشاره کرد و گفت: تعمیق فرهنگ مقاومت و هم افزایی با سپاه، نهادهای انقلابی، دستگاه های دولتی، کشوری و لشگری وهمچنین خدمات اجتماعی و کمک به رونق تولید هم در اولویت های سازمن بسیج قرار دارد.

 

 

سردار سلیمانی تقویت اقشار بسیج و هم افزایی بین آن را از اولویت های بسیج برشمرد و گفت: به هر شکل برنامه های بسیج متعدد است و بسیج باید به تقویت پایگاه های مقاومت محلی نیز بپردازد.

 

انتهای پیام/77727

وی در پایان گفت: فقط این موارد جزو اولویت های بسیج نیستند و باید یک فهرست بلند بالا در اختیار داشت تا برنامه های بسیج را به طور مفصل مطرح کرد.

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار