شما اینجا هستید

تقدیر فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان از مسوولین و اعضای کمیته های اجرایی کنگره 5400 شهید استان کردستان

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، سردار محمد حسین رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان ظهر امروز در جلسه ای  با حضور مسوولین  از اعضای کمیته های اجرایی کنگره 5400 شهید استان کردستان  تقدیر کرد.

 

 

سردار رجبی در این مراسم اظهار داشت: برگزاری این کنگره  که از عظمت و بزرگی قابل وصفی برخوردار بود مایه مباهات برای همه دلسوزان و عزیزان گردید چرا که در این موضوع افتخار بزرگ برگزاری موفقیت آمیز 2 کنگره بزرگ که نتیجه آن رضایتمندی و خوشحالی مقام عظمای ولایت مقام معظم رهبری را که بهترین جایزه و مزد برای همه دست اندرکاران  بود را به ارمغان آورد.

 

 

 

وی با اشاره به آمادگی کامل همه نیروها در تمام ابعاد عقیدتی،نظامی، امنیتی و حفاظتی برای به شکست کشاندن هر گونه اقدام دشمن افزود: عملیات موفقیت آمیز سپاه آذر بایجان غربی در روزهای اخیر و شکست دشمن نشان دیگری از اقتدار نیروهای امنیتی ایران اسلامی بود که به شکست دشمن ختم شد.

 

 

فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر استان کردستان با تاکید بر ادامه و ممارست برنامه ها  سپاه بیت المقدس در حوزه  محرومیت زادیی و سازندگی و رسیدگی به درمان و سلامت زندگی مردم استان کردستان عنوان کرد: سپاه همواره در میدان‌های نیاز انقلاب اسلامی حضور داشته است و در مسائلی که خلاء وجود دارد ورود کرده و به دستگاه‌های مربوطه کمک می‌کند. سپاه در دوران جنگ زمانی که نیاز بود، به کمک نیروهای نظامی رفت و پس از جنگ نیز در حوزه‌های فرهنگی و محرومیت‌زدایی اقدامات خود را از سر گرفت و در خدمت مردم در جامعه از هر گونه تلاشی دریغ نکرد و همواره خدمت گزار مردم بوده است.

 

 

 وی در پایان با بیان اینکه خدمت به مردم عبادت است گفت: کار برای آنان حد و سقف ندارد  اما آنچه ما را در توسعه فعالیت‌ها یاری  می‌کند ورودی  اطلاعات صحیح از محرومان است.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار