شما اینجا هستید

آماده سازی سالن 6 هزار نفری گولان سنندج برای کنگره 5400 شهید کردستان + تصاویر

 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، امروز کمیته اطلاع رسانی استان کردستان، حجت الاسلام احمد جلیلیان نماینده ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان به همراه معاون هماهنگ کننده از نزدیک در جریان احداث و آماده سازی سالن 6 هزار نفره 22 گولان سنندج برای کنگره 5400 شهید استان کردستان قرار گرفتند.

 

 

معاون هماهنگ کننده سپاه کردستان اظهار کرد: تمام تلاش این است که با کمک دستگاه های دولتی این سالن 6 هزار نفری برای برگزاری روز کنگره آماده شود چرا که همه به صورت سه شیفت مشغول به کار هستند و با این روند و تعامل این سالن برای روز کنگره آماده خواهد شد.

 


وی گفت: 22 استان در این همایش حضور خواهند داشت و 6 هزار نفر مهمان شهدا در ان روز خواهند بود که به صورت رسمی ساعت 9 صبح روز پنجشنبه 30 خرداد ماه کنگره عظیم 5400 شهید ستان کردستان برگزار می شود.

 

گفتنی است؛ احداث سالن 6 هزار نفری گولان سنندج بیش از 15 است در حال انجام بوده که خوشبختانه برگزاری کنگره 5400 شهید استان کردستان موهبتی شد تا روند تکمیل این سالن با سرعت و جدیت بیشتری دنبال شود و در چند ماه اخیر تقریبا به اندازه 15 سال گذشته روی آن کار شده است.
گفتنی است؛ اجلاسیه نهایی کنگره 5400 شهید استان کردستان روز 12 خرداد ماه در سنندج برگزار خواهد شد و کردستان اولین استانی است که در سال 98 کنگره شهدایش را برگزار می‌کند.

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار