شما اینجا هستید

یک واحد مسکونی مددجو توسط سپاه سقز به بهره برداری رسید+عکس

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از سقز، به همت بسیج سازندگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان سقز و همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) این شهرستان یک واحد منزل مسکونی مددجو در روستای سرا واقع در بخش مرکزی افتتاح شد.

 

 

در این مراسم که با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سقز برگزار شد، فرمانده سپاه این شهرستان گفت: طبق توافقات سازمان بسیج مستضعفین و کمیته امداد امام خمینی(ره) ساخت 10هزار واحد مسکونی در سراسر کشور از شهریور سال گذشته استارت زده شده و پیرو همین توافقات ساخت ۲۴ واحد مسکن مددجویی به همت سپاه سقز و همکاری کمیته امداد امام (ره) در شهرستان نیز آغاز شده است که 21واحد آن تا هم اکنون افتتاح شد و به بهره برداری رسیده اند و این واحد هم که امروز افتتاح شده شامل آنها خواهد شد.

 

 

سرهنگ پاسدار یوسف معروفی افزود: برای ساخت این واحد‌ مسکونی و سایر واحدهای افتتاح شده ۳۵۰ میلیون ریال به همراه نیروی انسانی توسط سپاه پاسداران، 50میلیون ریال وام قرض الحسنه کمیته امداد امام(ره) و 50 الی10میلیون ریال آورده شخصی مددجو هزینه شده است.

 

 

معروفی بیان کرد: در برنامه های سال 98 سپاه سقز نیز 14واحد مددجوی کمیته امداد، 12واحد مربوط به بهزیستی و 200پروژه دیگر با همکاری فرمانداری در شهرستان کلید خورده که به یاری حق تعالی در حال انجام هستنند.

 

 

سرهنگ معروفی در پایان عنوان کرد: سپاه برنامه‌های متعددی در امر محرومیت زدایی در شهرستان طراحی کرده است که به یاری خداوند و در آینده‌ای نه چندان دور از آن‌ها بهربرداری خواهد شد.

 

 

مسئول بسیج سازندگی سپاه سقز: بسیج سازندگی از شهریور ماه ۹۷ تاکنون۲۱ واحد مسکونی برای محرومان در روستاها، ساخته است.

 

 

خندان با بیان اینکه ۳ واحد دیگر نیز در آینده نزدیک افتتاح و تحویل می شود، اظهار کرد: بسیج سازندگی ۲۰۰ پروژه با مشارکت دستگاه های اجرایی و۳۶ واحد مسکونی دیگر با مشارکت کمیته امداد و بهزیستی خواهد ساخت.

 

 

لازم به ذکر است سرهنگ پاسدار یوسف معروفی که به تازه به عنوان فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان سقز منصوب شده است در پایان مراسم با مردم روستای سرا گفتگو و مشکلات این روستا را جویا شد.

انتهای پیام/7727

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار