عزت جمهوری اسلامی مرهون ایستادگی های مردم کردستان است

دوشنبه, 03/20/1398 - 13:35
رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور:
عزت جمهوری اسلامی مرهون ایستادگی های مردم کردستان است
عزت جمهوری اسلامی مرهون ایستادگی های مردم کردستان است
رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: کردستان مطمع دشمنان قبل از انقلاب بود اما مردم پای این انقلاب ایستادند لذا عزت جمهوری اسلامی مرهون این ایستادگی ها ست.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان،  سردار سرتیپ پاسدارغلامحسین غیب پرور در مراسم اجلاسیه شهدای شهر سنندج که امروز و با حضور مردم شهید پرور استان کردستان برگزار شدبا اشاره به عظمت برگزاری کنگره 5400 شهید استان کردستان اظهار داشت: قدر مسلم چنین پاسداشت و بزرگداشتی با این عظمت و با این ابعاد کار یک نفر و دو نفر نیست و اول از همه عنایت حق تعالی و توجه خود شهیدان و همت همگانی و باور درونی و قلبی این رخداد با عظمت را ایجاد کرده است.

 

 


وی افزود: شهیدان اقتدار و آبرو و عزت و حیثیت امروز ما را رقم زدند و هر چه داریم از جمهوری اسلامی است و پایداری این نظام مقدس به یمن فداکاری های شهیدان ما است.

 رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور خاطر نشان کرد: شهیدان ما شهیدانی هستند که اسلام را بیمه کردند و انقلاب را مستمر ساختند و خود معما هستند در این عالم و گره گشایی خواهد شد از این معماها در قیام قیامت.

 وی ادامه داد: من اعتراف می کنم که شهیدان را نمی فهمم وقتی که می شنویم یک دختر 17 ساله کردستانی کرجوی قهرمان 9 ماه شکنجه و آزار و اذیت می شود اما از آرمان خود عقب نشینی نمی کند.

 سردار غیب پرور افزود: چه خمیر مایه دینی ای در وجود او و سایر شهیدان است که پای دین خدا می ایستند تا آنجا که همه رنج ها و آلام را می پذیرند.

 
رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور ادامه داد: امام خمینی( ره) وقتی که می خواهد شهیدان را معرفی کند در یک جمله می فرماید شهید نظر می کند به وجه الله و این  معما را صد برابر می کند و این سوال ایجاد می شود که وجه خدا کجاست که شهیدان بر ان نظر می کنند؟

 وی با بیان اینکه شهیدان را و جایگاه و منزلت شهیدان را خدا می داند افزود:شهیدان رفیع مرتبه هستند چرا که آنچه داشتند در پای دین خدا نهادند.

 سردار غیب پرور ادامه داد: انقلاب اسلامی یک پدیده نو است که امد تا دین خدا را اعتلا ببخشد و امد تا بشر امروز را از حقارت دربیارورد.

 وی افزود: انقلاب اسلامی پدیده جهانی که امد تا به مسلیمن جهان عزت دوباره ببخشد و هر آزادی خواهی را در اکناف عالم روحیه مجدد ببخشد و محی الدین و مجد الاسلام شد و بشر امروز چه مسلمان و چه غیر مسلمان انهایی که به دنبال عزت و آبرو و حیثیت هستند بدون تردید آبروی خود را از انقلاب اسلامی دارند.

 رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور ادامه داد: انقلاب اسلامی امد تا به همه تاریکی ها نه بگوید و به همین خاطر دشمن صف در صف از همان پیروزی انقلاب در برابر امام و در برابر شئونات انقلاب ایستاد.

 وی افزود: زاویه زاویه ایران اسلامی بر شیطنت های دشمن قدار گواه است و کردستان آدرسی مناسب برای دد منشی و خباثت تمام عیار دشمن است.

 سردار غیب پرور ادامه داد: سر بچه های ما را بریدند به ناحق و در اوج ددمنشی غائله کردند توطئه کردند تحریک کردند و دشمنی کردند اما چون اسلام ریشه انقلاب ما است و ریشه انقلاب قرص بود مردم این شجره مبارک را نگه داشتند.

 وی بیان داشت: وقتی می گوییم کردستان قهرمان 5400 شهید دارد را نباید به امروز تناسب بست و باید به نسبت جمعیت سالهای دفاع مقدس ان را محاسبه نمود که این مردم غیور و دلسوخته آمدند و دفاع کردند.

 سردار غیب پرور گفت: کردستان از قبل از انقلاب مطمع دشمنان بوده اما مردمان فهیم این منطقه پای نظام و انقلاب ایستادند و امروز عزت جمهوری اسلامی مرهون این ایستادگی هاست.

 وی با اشاره به وقوع سیل در برخی استان های کشور افزود: شما ببینید یک سیل در کشور ایجاد می شود از کردستان حرکت می کنند و از اقصی نقاط کشور حرکت می کنند و این اسلام است که مردم را منسجم کرده است.

 وی ادامه داد: انقلاب اسلامی ما با همه ابعاد و با همه عظمت و گستره خود یک مینیاتور است از عاشورای محرم 61 و الگوبرداری است از ان حرکت عظیمی که فرزندان پیامبر انجام دادند و همه چیز خود را دادند تا اسلام بماند و همه رنج ها را تحمل فرمودند و انقلاب اسلامی مفتخر است به اینکه از این حرکت پیروی کرده است.

 رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور افزود: ما به برکت حسین بن علی (ع) پای انقلاب ایستاده ایم و تا زمانی که نهضت حسینی و آرمان حسینی مسیر ما باشد این انقلاب پابرجا و زنده است و امروز تبدیل شده است به یک نیروی لایزال در جهان که نمی توان با ان مقابله کرد.

 وی گفت: دشمنان انقلاب اسلامی از امریکای جنایتکار و جهانخوار تا مرتجعین منطقه حرف می زنند اما جرات اقدام ندارند در برابر انقلاب اسلامی چرا که انقلاب قدرتمند است و از کرانه های مدیترانه تا سرزمین های دور در شرق آسیا را درنوردیده است.

 سردار غیب پرور ادامه داد: از امریکای لاتین تا قلب اروپا انقلاب اسلامی را می شناسند و در برابر این عظمت سر تعظیم فرو می آورند و این انقلاب است که به برکت ولایت فقیه راه درخشان خود را ادامه می دهد.

 وی با بیان اینکه شهیدان راهی باز کرده اند که ما هر گام را نسبت به گام قبلی محکم تر بر می داریم افزود: دشمن ما را نترساند که ما پای انقلاب با باوری قلبی ایستاده ایم و شل نخواهیم شد و در راه پایداری از انقلاب اسلامی مشکلات را تحمل می کنیم.

 به گفته وی ما این درس را از شهیدان یاد گرفته ایم و شهیدان درس آزادگی و ایستادگی به ما اموختند و اموختیم که دین خدا ایستادگی می خواهد و باید پای دین خدا ایستادگی کرد .

 وی با بیان اینکه باید در حراست و پاسداری و نگهداشت اسلام عزیز لحظه ای درنگ نکرد افزود: ما اگر امروز برای گرامیداشت شهدای سنندج قهرمان گرد هم امده ایم به این خاطر است که از مکتب شهیدان بیاموزیم.

 به گفته غیب پرور شهیدان نیازی به فاتحه خوانی ما ندارند و این ما هستیم که نیازمند آنان هستیم و باید گفت مجالس شهیدان مجالس عبرت و درس آموزی و پند اموزی است.

 وی با بیان اینکه شهیدان با خون خود صحیفه ای نگاشته اند که ان صحیفه راه گشای ما است و راه عزت دنیا و اخرت ما را رقم می زند افزود: شهیدان ثروت معنوی ما هستند و این گنجینه را باید حفظ کرد که حفظ ان تلاش می خواهد و باید شاگردان خوبی در مکتب شهیدان باشیم .

 به گفته وی کسی که خدمت به مردم نمی کند راهش راه شهیدان نیست و خدمت به خلق خدا باید در دستور کار باشد چرا که حلاوت خدمت به آسانی از ذائقه مردم نخواهد رفت .

 سردار غیب پرور ادامه داد: خدمت باید در ابعاد مختلف باشد و این تنها وظیفه بسیج و سپاه نیست و هر کسی بر سر سفره انقلاب نشسته است وظیفه دارد به مردمانی که 40 سال پای انقلاب اسلامی ایستادگی کرده اند خدمت کند .

 به گفته سردار غیب پرور راه شهیدان راه ایستادگی و پایمردی و خدمت به مردم است و راه نگاه کردن به سکان دار انقلاب است .

 وی ادامه داد: هیچگاه کسی که ادعا دارد در راه شهیدان ایستاده است نباید نگاه خود را از خط سکان دار انقلاب دور کند .

 

انتهای پیام/7727

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.