شما اینجا هستید

مراسم سالروز ارتحال امام (ره) و قیام 15 خرداد در سقز برگزار شد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از سقز، در این مراسم، استاد حوزه و دانشگاه به عنوان سخنران پایانی برنامه گفت: امام راحل، دشمن شناس ترین عالم عصر خویش بود.

 

محمد فلسفی با اشاره به ویژگی های شخصیتی امام راحل عنوان کرد: وی همه وجودش را به قرآن سپرد و فردی بود که در علم خداشناسی سرآمد روزگار بود.

 

استاد حوزه عنوان کرد: حضرت امام خمینی(ره) حقیقتی است جاودانه که بر تارک دنیای معاصر می‌درخشد و مظهر ‌‏انسان کاملی است که در اسلام پرورش یافته است.

 

‌‏فلسفی افزود: امام عارف و متدینی بودند که نسبت به ظالمان بی تفاوت نبودند و در زمان تبعید هم تسلیم ظالمان نشدند که از جمله می توان به اقدامات جهانی وی چون نامگذاری روز جهانی قدس اشاره کرد که صهیونست ها با شنیدن نام امام به لرزه می افتند.

 

وی در بخشی دیگر از سخنان خود با تسلیت قیام الهی 15 خرداد 42 عنوان کرد:این حرکت الهی سرمنشاء پیروزی انقلاب اسلامی در بهمن ماه 57 بود و ملت ایران این واقعه عظیم را فراموش نخواهند کرد.

 


در ابتدای این برنامه محفل انسی با قرآن با حضور قاری سیروس مصطفی برگزار شد.

 


این برنامه با حضور نماینده مردم شهرستان های سقز وبانه در مجلس، فرماندار سقز، اعضای شورای تامین و اداری، کارکنان ادارات، نیروهای نظامی و انتظامی برگزارشد.

 

نظیر این برنامه در مسجد جامع شهر صاحب هم برگزار شد.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار