شما اینجا هستید

فرمانده سپاه بیجار اعلام کرد:

ایادی استکبار به دنبال فراموش کردن موضوع قدس و فلسطین هستند

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، سرهنگ سعید شعبانی صبح امروز در جلسه هماهنگی راهپیمایی روز قدس که با حضور مسوولان در سالن شهدای گمنام فرمانداری بیجار برگزار شد اظهار داشت: راهپیمایی روز قدس بعنوان بزرگترین راهپیمایی ملی پس از ۲۲ بهمن در طول ۴۰ سال گذشته همواره از اهمیت داخلی و خارجی خاصی برخوردار بوده است.

وی با بیان اینکه راهپیمایی امسال با توجه به رخداد‌های سیاسی جهان تفاوت خاصی با سال‌های گذشته دارد، افزود: رونمایی و عملیاتی سازی موهوم به نام معامله قرن توسط ایادی استکبار به منظور نفی حق بازگشت فلسطینیان و برچیده شدن آن از سرزمین‌های فلسطین درست چند روز قبل از برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس و تشکیل کابینه جدید صهیونیستی رونمایی شد.

فرمانده سپاه بیجار گفت: با روی کار آمدن دونالد ترامپ طرح معامله قرن جایگزین طرح صلح خاورمیانه شد و در این میان حکام مرتجع عرب با محوریت حکام سعودی با حمایت علنی از معامله قرن موجب خیانت تاریخی به مسئله فلسطین شده است.

به گفته شعبانی: به رسمیت شناختن قدس بعنوان پایتخت اسرائیل از سوی دونالد ترامپ، انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به قدس و به رسمیت شناختن جولان اشغالی سوریه تحت حاکمیت رژیم صهیونیستی از مهمترین اهداف طرح معامله قرن است.

وی اذعان کرد: ملت انقلابی ایران اسلامی همپای امت اسلامی در ۱۰ خرداد در حمایت از قدس شریف و ملت مظلوم فلسطین و انتفاضه با شعار مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا طرح موهوم معامله قرن را محکوم می‌کنند.

فرمانده سپاه بیجار اضافه کرد: شعار محوری روز جهانی قدس امسال، روز جهانی قدس، شکست معامله قرن و تثبیت آرمان فلسطین است.

شعبانی ادامه داد: مهمترین هدف از برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس نمایش روحیه سلطه ستیزی و پشتیبانی ملت ایران و دیگر ملل اسلامی از مقاومت فلسطین و برجسته سازی نقش نظام اسلامی ایران در راهبری و حمایت معنوی از مقاومت فلسطین است.

 


وی بر حضور آحاد مردم شهرستان بیجار در راهپیمایی روز جهانی قدس تاکید کرد و بیان داشت: بسیجیان شهرستان بیجار همپای دیگر اقشار مردم روز جمعه با ندای مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا نمایشی از وحدت مردمی در حمایت از مردم مظلوم فلسطین به نمایش خواهند گذاشت.

 

انتهای پیام/7727
 

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار