شما اینجا هستید

به همت سازمان بسیج فرهنگیان صورت گرفت؛

دیدار فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با مدیر کل آموزش و پرورش استان و تبریک هفته معلم

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان،  همزمان با ششمین روز از هفته بزرگداشت مقام معلم، فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان به همراه رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان با حضور در اداره کل آموزش و پرورش ، هفته بزرگداشت مقام معلم را به قربانی مدیر کل آموزش و پرورش ، معلمان و فرهنگیان استان تبریک گفت .

 

سردار رجبی با اشاره به اهمیت ماموریت و رسالت آموزش و پرورش و گستردگی فعالیت حوزه تعلیم و تربیت ، اظهار داشت : به رسم وظیفه در این هفته مبارک به همراه همکاران جهت تبریک ایام و قدردانی از زحمات و همکاری های مشترک در آموزش و پرورش استان حضور یافتیم .

 

 

وی با بیان اینکه سپاه بیت المقدس کردستان بیشترین ارتباط و همکاری را با مجموعه آموزش و پرورش استان دارد ، از تعامل، همفکری و همراهی مسئولین و دست اندرکاران آموزش و پرورش کردستان در اجرای برنامه ها تشکر کرد و اظهار داشت : این یک فرصت و ظرفیت است که امیدواریم تداوم داشته باشد .

 

 

قربانی مدیر کل آموزش و پرورش کردستان نیز در این دیدار از عنایت مسئولین به ویژه فرماندهی سپاه بیت المقدس کردستان، مجموعه و پرسنل و عنایت ویژه به دستگاه تعلیم و تربیت تشکر کرد و گفت: این همکاری و تعامل همواره راهگشا بوده و آموزش و پرورش استان در سطوح مختلف آماده همکاری در اجرای برنامه های مشترک است .

 

انتهای پیام/7727

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار