شما اینجا هستید

در دیدار سردار غیب پرور با فرمانده ناجا عنوان شد

وفاق و رفاقت نیروهای ناجا، بسیج و سپاه/ اقدامات بزرگ روحیه جهادی می خواهد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان،  سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین به اتفاق معاونان، با سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در ستاد فرماندهی ناجا دیدار و گفت‌وگو کرد.

 

سردار غلامحسین غیب پرور در این نشست صمیمانه اظهارداشت: خداوند را برای توفیق درک دوباره ماه مبارک رمضان شاکریم و ان‌شاءالله بتوانیم از فیوضات این ماه کریم بهره ببریم.

 

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی و سازمان بسیج به سرچشمه زلال ولایت متصل هستند و این مهم، فرصت، برکت و سرمایه ارزشمندی است.

 

 

سردار غیب پرور با اشاره به وفاق و رفاقت عمیق میان نیروهای سپاه، بسیج و ناجا یادآور شد: فعالیت نیروهای ولایی و انقلابی در نیروی انتظامی و سازمان بسیج مستضعفان را برکت می‌دانیم.

 

 

وی با اشاره به تعاملات مطلوب نیروی انتظامی و سازمان بسیج خاطرنشان کرد: انجام اقدامات بزرگ در گرو رفتار و روحیه جهادی و انقلابی است و خوشبختانه امروز علاوه بر اینکه همدلی، یک دلی، ارتباط و تعامل میان نیروهای پلیس و بسیج وجود دارد، توسل بر روحیه جهادی و انقلابی نیز در این دو نهاد ولایی مشهود است.

 

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به برکات انقلاب اسلامی یادآور شد: تمام قد از ارزش‌های اسلامی و انقلابی صیانت می‌کنیم.

 

 

این مقام مسؤول در پایان با بیان اینکه هماهنگی و هم‌افزایی مطلوبی میان ناجا و بسیج حاکم است، تأکید کرد: این رویکرد باید تقویت شود.

 

 

گفتنی است، سردار غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین از اقدامات نیروی انتظامی در صیانت از ارزش‌های اسلامی و انقلابی تقدیر کرد.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار