شما اینجا هستید

مسیر علمی کشور یک مسیر پیروزی برای حرکت مقاومت ایران به سوی تمدن اسلامی است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، دکتر محمد جواد نیک روش رییس سازمان بسیج دانشجویی کشور در اجلاسیه شهدای دانشجویی که دانشگاه کردستان برگزار شد اظهار کرد: زنده نگه داشتن یاد شهیدان کمتر از شهادت نیست چرا که فرهنگ شهادت فرهنگ فدا کردن همه دارایی ها و سرمایه گذاری برای اهداف مشترک یک ملت است.

 

 


وی گفت: راهی که امروز دانشجویان در طلیعه ی دوم گام انقلاب بعد از چهار دهه همچنان استوار گام بردارند این است که شهیدان مهمترین نقطه ی بارز حیاتشان عمل به تکلیف بود و مجاهدانه پای آن ایستادند.

 


وی افزود: امروز همه ما مطلعیم که دشمن بعد از آزمودن راه های مختلف با دست گذاشتن در لایه های سخت جنگ نرم را راه انداخته است تا تحلیل های ما باعث شود که مقابله ای با آن صورت ندهیم تا منافع خود را در این سرزمین انجام دهند اما تا این لحظه ناکام مانده است.

 


وی با بیان اینکه حضور دانشجویان در خط مقدم جنگ نرم است و همواره پیشرو حرکت انقلابی ملت ما بوده اند افزود: دشمن می خواهد با ابزار رسانه نواقص را بزرگنمایی کند و نقاط قوت را کوچک نشان دهد و باید تلاش کنیم علاوه بر افزایش این کارآمدی ظرفیت خود را به خوبی نشان دهیم.

 


دکتر نیک روش خاطر نشان کرد: دانشجویان نماد مقاومت ملت ایران هستند و امروز هم راز پیروزی همان مقاومت است چرا که مردم طعم شیرینی های زیاد پیروزی را چشیده اند .

 


به گفته ی رییس بسیج دانشجویی کشور، مسیر علمی کشور یک مسیر پیروزی برای حرکت مقاومت مردم ایران به سوی تمدن اسلامی است و این در گرو کارهای اهل علم است.

 


وی در پایان خاطر نشان کرد: راه شهدا راه خدمت به مردم است و در این راستا قریب به 800 اجلاسیه دانشگاهی در دانشگاه های کشور برگزار شده است و امیدورایم در این محفل نورانی ،  همه  دانشجویان نسبت به تکلیفشان با عزمی استوار تلاش کنند و بیش از پیش با امیداری برای دستیابی به افق های روشن را رقم بزنند.

 

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار