شما اینجا هستید

اجلاسیه 84 شهید کارگری در کردستان برگزار می‌شود

مسئول بسیج کارگری استان کردستان در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، به نقش کارگران از ابتدای انقلاب تاکنون اشاره کرد و گفت: جامعه کارگری در روند پیروزی انقلاب اسلامی نقش پررنگ و کلیدی داشتند.

 

 

  وی افزود: دوران سازندگی در بعد از جنگ تحمیلی بیش از ۱۰ سال طول می‌کشید، اما کارگران و مهندسی معکوس با همت خود به تولیدات و صنایع سازندگی کشور کمک کردند.

 

 


کاووسی اظهار کرد: کارگران در دروان دفاع مقدس با وجود اینکه معیشت آن‌ها وابسته به کار روزشان بود، اما با بصیریت، همت و پایبندی به دین؛ به ندای رهبر خود لبیک گفته و به جبهه‌های جنگ برای کیان این مرز و بوم رفتند؛ بی شک تکریم و یاد و خاطره آن‌ها در جامعه باید ارزشمندتر باشد.

 

وی عنوان کرد: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا وظیفه همگانی است و بر همین مبنا تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم تا اجلاسیه‌ای در خور و شان شهدای والامقام جامعه کارگری برگزار کنیم.

 

مسئول بسیج کارگری استان کردستان گفت: در راستای کنگره ۵۴۰۰ شهید استان کردستان، اجلاسیه شهدای کارگری با حضور خانواده‌های معظم شهدای کارگری و همچنین کارگران زحمتکش واحد‌های تولید و صنعتی استان در ۹ اردیبهشت ماه همزمان با سالروز تشکیل بسیج کارگری در مرکز فنی حرفه‌ای شهید ورمقانی برگزار می‌شود.

 

وی افزود: در این جلاسیه از ۲۰ خانواده شهید کارگری و همچنین ۶ نفر از کارگران نمونه تجلیل خواهد شد.

 

کاووسی با بیان اینکه این اجلاسیه با مشارکت دستگاه‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار خواهد شد، خاطر نشان کرد: سردار احمد حق طلب رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه مهمان این اجلاسیه خواهند بود.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار