شما اینجا هستید

اولین جلسه شورای هماهنگی راهیان نور برگزار شد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، جمشید آزادی‌پور، معاون هماهنگ‌ کننده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با توجه به جایگاه ستادی و نظارتی شورای هماهنگی  سپاه بیت المقدس کردستان گفت: این شورا در جهت استفاده از تمامی ظرفیت های دستگاه های اجرایی در جهت ترویج فرهنگ غنی ایثار، جهاد و شهادت بهره برداری خواهد کرد.

 

 

وی با تاکید بر ضرورت تدوین سند ملی راهیان نور اظهار داشت: از آنجا که کمرنگ کردن فرهنگ ایثار و شهادت از اهداف ایجاد اقدام‌های ضد فرهنگی دشمن است افزود:  در همین راستا اردو‌های راهیان نور فرصتی مناسب برای پر کردن اوقات فراغت مردم است که  در چند سال اخیر شاهد نتایج موفق فرهنگی و بازخورد‌های خوب آن بوده‌ایم.

 


 

 

آزادی پور با بیان این که کمیته راهیان نور یکی از کمیته های هفت گانه شورای هماهنگی سپاه بیت المقدس است تصریح کرد: برنامه ریزی فرهنگی، سیاست گذاری محتوایی برای کاروان های راهیان نور از بهترین وظایف این کمیته است که انشاء ا... در فرآیند زمانی مشخص باهم افزایی دستگاه های اجرایی استان  و اقشار مختلف سپاه بیت المقدس محقق خواهد شد.

 

 

وی افزود: ترویج فرهنگ مقاومت، حفظ روحیه ایثار، تشریح ارزش های دفاع مقدس برای دانش آموزان و نسل های آینده سرزمین ایران اسلامی از اهداف سفرهای راهیان نور است.

 

 
در ادامه غلامی مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت : در اردیبهشت ماه سال جاری با هماهنگی اقشار اعزام راهیان نور به شهر گیلانغرب را آغاز خواهیم کرد و از آنجا که اعزام کاروان‌های راهیان نور ویژه دانش آموزان از تاریخ 12  و13  اردیبهشت ماه 98  آغاز می‌شود، مصوب شد تمامی دستگاه ها، نهادها، ارگان‌ها و... در استان استان  نسبت به حمایت و پشتیبانی از کمیته اعزام و تامین نیازمندی‌های مورد نیاز کاروان‌های دانش آموزی اقدام نمایند.

 

وی با اشاره به شعار سال (ما پیروز هستیم) بیان داشت: بر اساس تفاهمنامه و سهمیه ابلاغ شددر سال جاری 1700نفر سهمیه اعزام خواهیم داشت که از این مجموع 1500نفر سهم برادران و 200نفر سهم خواهران خواهد بود.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار