شما اینجا هستید

دیدار نوروزی فرمانده سپاه سقز با پیشکسوتان جهاد و رشادت

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از سقز؛ سرهنگ پاسدار جمشید رضایی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان سقز در دیداری نوروزی همراه معاون استاندار کردستان فرماندار ویژه شهرستان سقز و چند تن دیگر از مسئولین شهرستانی، با بازنشستگان سپاه سقز دیدار و گفتگو کردند.

 

جمشید رضایی هدف از این اقدام را عید دیدنی و تبریک سال نو، سالی که رهبر انقلاب سال "سال رونق تولید" نامیدند عنوان کرد و گفت: همانگونه که رهبر فرزانه انقلاب فرموندند امسال هم ادامه سال حمایت از کالای ایرانی و بهبود اقتصاد کشور خواهد بود و مردم عزیز میهن اسلامی ایران برای خروج از وضعیت نابسامان اقتصادی باید عزمی راسخ و تفکری جهادی داشته باشند.

 

رضایی با اشاره به اینکه پیشکسوتان سپاه یادگاران انقلاب اند افزود: بازنشستگان و پیشمرگان مسلمان کُرد اهمیت انقلاب را به خوبی درک می کنند و باید تجارب خود را در اختیار نسل های بعدی قرار دهند.

 

فرمانده سپاه سقز در پایان تشریح کرد: حضور همیشه در صحنه پیشکسوتان جهاد و شهادت مشت محکمی بوده بر نقشه ها توطئه های شکست خورده دشمنان انقلاب، چرا که همین دلاور مردان ستون های استوار این انقلاب بوده و خواهند بود.

 

انتهای پیام/7727

 

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir
google.ir

آخرین اخبار