شما اینجا هستید

امنیت پایدارکردستان ثمره خون شهدای انصار و مهاجر است/ برگزاری اجلاسیه شهدا پیشانی جبهه جنگ نرم است

 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان،  سردار محمد حسین رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در اجلاسیه شهدا صدا و سیما کردستان که در سنندج برگزار شد اظهار کرد: اقدامات گسترده ای در حوزه فرهنگی و در اجلاسیه های مربوط به کنگره که از سال ۹۴ آغاز شده صورت گرفته است.

 

 

وی گفت: شهدای زیادی از مهاجر و انصار در استان کردستان خونشان درهم آمیخته است و ثمره این آمیختگی امنیت پایداری است که در کردستان برقرار است.

 

 

وی افزود: دو کنگره در پیش داشتیم که یکی از این کنگره ، کنگره پیشمرگ مسلمان کرد که شامل سه استان کردستان، آذربایجان غربی و کرمانشاه بود که با مروزیت استان کردستان برگزار گردید و در لابه لای این کنگره ها اجلاسیه هایی با نام کنگره ۵۴۰۰ شهید استان برگزار گردید و کمتر از دو ماه به احلاسیه پایانی باقی مانده است و امیدواریم که این کار فاخر فرهنگی مقابله با تهاجم فرهنگی باشد.

 

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان تاکید کرد: از مجموع ۵۰ کمیته ای که در ساختار کنگره پیش بینی شده بود کنگره صدا و سیما یکی از فعال ترین کنگره هاست که در برگزاری این امر ، پای ثابت همه کمیته ها بوده است.

 

 

برگزاری اجلاسیه شهدا پیشانی جبهه جنگ نرم است

 

قاسم امان اللهی مدیر کل صدا و سیما کردستان در ادامه یادآور شد: فضیلت زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا در این زمان کمتر از شهادت نیست.


وی افزود: باید باور کنیم که جنگ نرم وجود دارد و اگر 20 سال پیش به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص جنگ نرم گوش می‌کردیم امروز خیلی از تلفاتی را که داده‌ایم نمی‌دادیم البته دیر نشده است و از امروز می‌توانیم شروع کنیم.

 

 

امان اللهی ادامه داد: برگزاری چنین اجلاسیه‌هایی پیشانی جبهه جنگ نرم است و باید بتوانیم در این مسیر محکم، بدون تردید و با اراده پیش برویم.

 

 

اساس پیشرفت هر کشوری امنیت است

 

سردار اسماعیل احمدی مقدم از فرماندهان پشتیبان مردم یمن در ادامه این اجلاسیه خاطر نشان کرد: اولین ماموریت من در سال ۵۸ در شهرستان سقز بود و می توان گفت یکی از روزهای خاطره انگیز من در دوران کردستان بود.

 

وی گفت: بعد از تشکیل هسته پیشمرگان مسلمان کرد که در ابتدا هسته ی تشکیل آن حدود ۲۰۰ نفر از مردم سنندج و مریوان بودند اولین ماموریت آزادسازی جاده پاوه و سپس جاده کامیاران بود که پیشگام همه ی این ها مردم بومی و محلی استان کردستان بودند.

 

 

وی ادامه داد: ایران دوران پر فراز و فرودی را پشت سر گذاشت اما آنچه ما را به این امنیت رساند در درجه ی اول نگاه عمیق و نافذ حضرت امام به مسئله ی کردستان بود .

 

 

سردار احمدی مقدم خاطر نشان کرد: بررسی گذشته برای عبرت آینده است تا دگر بار تکرار نشود.

 

 

به گفته ی وی؛ امنیت کردستان به عنوان یک امنیت پایدار مردمی و همانند یک قلعه و دژ مستحکم همواره برقرار است و نگاه به مردم امنیت آفرین را باید همواره داشت .

 

وی با بیان اینکه امنیت، عدالت و سپس آبادانی و رفاه اساس پیشرفت هر کشوری است افزود: به لحاظ گردشگری، پتانسیل های اقتصادی، موقعیت های دانشگاهی و علمی،  کردستان را در ایران سرآمد کرده است .

 

وی در پایان گفت: ایران با مکتب اسلام به این مرحله رسیده است که آغاز ایستگاه دوم انقلاب است لذا مسلما با این سرمایه ها که شهدا هستند و روحیه ملت بسیار روشن تر و درخشان تر خواهد بود.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir
google.ir

آخرین اخبار