شما اینجا هستید

شهدای دانش آموز بهترین الگو برای دانش آموزان هستند

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، حجت الإسلام و المسلمین شفیع خانی با بیان این که جنگ بین حق و باطل در طول تاریخ همیشگی است، افزود: این شهدا بودند که با پیروی از حق و تبعیت از فرامین امام راحل(ره)، ره صد ساله را یک شبه طی کردند و به سعادت جاودانگی رسیدند.

 


وی خاطرنشان کرد: اگر امروز مسئولان نسبت به آشنا کردن نسل جوان و نوجوان جامعه با اهداف و آرمان های شهدا کوتاهی کنند، به طور حتم، دشمن از این خلاء به نفع خود استفاده می کند.

 

شفیع خانی اظهار داشت: کسانی که یاد و نام شهدا را زنده نگه می دارند و در راه آنها گام برمی دارند، به طور حتم، در ثواب جهاد با آنها شریک هستند.
 وی با اشاره به اهمیت تربیت دینی و انقلابی دانش آموزان گفت: دانش آموزان بدنه فعال انقلاب در مدارس هستند که باید در همه زمینه ها فرهنگی و اجتماعی و اخلاقی و انضباطی و... به تأسی از شهدا، بویژه شهدای دانش آموز، رفتار حسنه و تلاش مجدانه برای نیل به اهداف و آرمان های والای انقلاب را در پیش گیرند.

 

 نماینده ولی فقیه در سپاه سقز در پایان سخنان خود با اشاره به این که شهداء بهترین الگو برای دانش آموزان هستند افزود: شما دانش آموزان نیز به شرط تلاش و مجاهدات و در پیش گرفتن راه و روش صحیح زندگی، می توانید بهترین الگو در بین همسن و سالان خودتان باشید.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار