شما اینجا هستید

اجلاسیه شهدای هنرمند کردستان20 فروردین ماه برگزار می‌شود

به گزارش خبرنگار کنگره 5400 شهید استان کردستان، علی عباس داوود نیا مسسول بسیج هنرمندان در جلسه شورای راهبردی شهدای هنرمند استان در سنندج اظهار کرد: کار کردن در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تکلیف مدیران فرهنگی است.

 


وی با اشاره به برگزاری نخستین اجلاسیه شهدای هنرمند کردستان اظهار کرد: این اجلاسیه ۲۰ فروردین ۹۸ در راستای ارج نهادن به مقام شامخ شهدای هنرمند استان برگزار می‌شود.

 


وی از ضرورت برگزاری این اجلاسیه برای تبیین اهداف و برنامه‌های سازمان بسیج هنرمندان یاد کرد و افزود: این گردهمایی فرصتی برای هم‌فکری و ترسیم مسیر سال آینده سازمان بسیج هنرمندان است که امیدواریم با این مسیر به قله اصلی نظام اسلامی در حوزه فرهنگ و هنر برسیم. سال ۹۸ با توجه به فرمایشات رئیس سازمان بسیج مستضعفان سال ویژه هنر است به همین علت امیدواریم از ظرفیت هنر به ویژه هنرمندان بسیجی بتوانیم در راستای بسیج کردن آحاد جامعه استفاده کنیم.

 


داوود نیا، رونمایی از کتاب‌های کبوتران خونین بال و جرعه‌های عاشقی، اکران فیلم کوتاه موضوعی (شهدای هنرمند)، اجرای نمایش کوتاه موضوعی، تجلیل از هفت هنرمند نامور هنر انقلاب اسلامی، تجلیل از خانواده‌های شهدای هنرمند، نصب میثاق نامه هنرمندان، نویسندگان و روزنامه‌نگاران متعهد استان، اجرای سرود و آهنگ انقلابی، پخش نماهنگ و دعوت از سردار بهروز اثباتی برای سخنرانی را از جمله برنامه‌های شاخص پیش بینی شده اجلاسیه شهدای هنرمند کردستان برشمرد.

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir
google.ir

آخرین اخبار