شما اینجا هستید

صبح امروز ؛

مجمع عالی بسیج شهرستان بیجار برگزار شد+ تصاویر

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از بیجار، سعید شعبانی در این مراسم با تبریک حلول ماه رجب اظهار داشت: بسیج این شجره طیبه، بعد از هشت سال دفاع مقدس همچون ستاره ای پرنور و درخشان نه تنها در آسمان ایران اسلامی بلکه در آسمان منطقه در حال نور افشانی است.

 

 

وی افزود: بعد از ایثارگری ها و فداکاری های هشت سال دفاع مقدس ما شاهد اثر بخشی فرهنگ و تفکر بسیجی در جبهه مقاومت مقابله با داعش بودیم که اعطای نشان ذوالفقار به فرمانده ارشد سپاه پاسداران از دست مقام معظم رهبری حقانیت زحمات ، تلاش ها و دلسوزی مجموعه سپاه و بسیج را نشان می دهد.

 

 

فرمانده سپاه بیجار با اشاره به نقش سپاه پاسداران در عرصه های مختلف ، گفت: سپاه در طول این 40 سال علاوه بر حوزه دفاعی در حوزه های بصیرتی ، اقتصادی، فرهنگی و آموزشی و محرومیت زدایی به خوبی نقش ایفاء کرده است.

 

 

شعبانی تصریح کرد: ساخت بیش از 130 خانه محرومین در روستاهای شهرستان بیجار فرصتی مغتنم برای خدمت گذاری به محرومین است که نصیب من و همکارانم در مجموعه سپاه شده است.

 

 

وی تاکید کرد: افرادی که آگاهانه یا ناآگاهانه به دنبال حاشیه بردن سپاه و بسیج در شرایط فعلی که نیازمند خرد جمعی برای هم افزایی و هم اندیشی و پیشرفت است ، گناه بزرگی را مرتکب می شوند و در واقع به دنبال این هستند حقانیت های مجموعه سپاه و بسیج را در سطح کشور مخدوش کنند.

 

 

فرمانده سپاه بیجار ادامه داد : شورای اقشار بسیج ، هیئت های اندیشه ورز و همه مجموعه ها در بسیج  دنبال شناسایی فرصت ها و ارائه راهکار جهت برون رفت از مشکلات حوزه های اقتصادی ، فرهنگی و اجتماعی جامعه هستند.

 

 

شعبانی خاطر نشان کرد: امیدواریم مسئولان شهرستان با استفاده از ایده های راهگشای مجموعه هیئت اندیشه ورز در راستای رفع مشکلات شهرستان در حوزه های مختلف ، استفاده بهینه از این فرصت ها و پتانسیل ها را داشته باشند.

 

 

وی با اشاره به بیانیه رهبر معظم انقلاب در قالب گام دوم انقلاب ، اعلام کرد: همه ما موظف هستیم با برنامه ریزی صحیح در راستای عملی کردن این بیانیه نهایت سعی و تلاش خود را بکار بگیریم.

 

 

فرمانده سپاه بیجار با اشاره به اینکه با تمامی دشمنی های استکبار و استعمارگران به چهل و یکمین بهار انقلاب وارد شدیم ، گفت: استفاده از همه ظرفیت های سپاه و بسیج راهکاری برای رسیدن به چشم اندازهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

 

 

به گفته شعبانی: کارگروهای تخصصی بسیج ، هیئت های اندیشه ورز و مجموعه بسیج سال آینده با تمرکز بر اصول گام دوم انقلاب ، سبک زندگی اسلامی، حرکت به سمت تمدن بزرگ اسلامی با تشکیل دولت اسلامی ، پیشرفت در مسائل پژوهشی و تلاش برای عدالت و مبارزه با فساد و  افزایش معنویت در سطح جامعه ، با ارائه راهکار عملی در اجرایی کردن این فرامین تمامی تلاش خود را به کار می گیرد.

انتهای پیام/7727

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار