شما اینجا هستید

مقام شهدا را جز شاهدان حقیقت کسی نمی‌فهمد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، ماموستا سید عارف عنایتی در اجلاسیه پایانی شهدای دهگلان که صبح امروز در این شهرستان برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گلگون کفن اظهار داشت: شهدا محبوب خداوند متعال و محبوب قلوب انسان‌های ایماندار هستند و اراده خدواند بر این است که شهدای راه حق و حقیقت همیشه زنده بمانند.

 


امام جمعه دهگلان گفت: کشور ایران اسلامی خصوصا کردستان و شهرستان دهگلان شهدا و افرادی شاخص را تقدیم انقلاب کرده اند و افرادی جان خود را فدا نموده اند که انسان‌های بی نظیر و نمونه بوده اند.

 

وی با بیان اینکه شهدای ما علی رغم سن و سال پایین خود جوانانی بودند که امنیت عزت و سرافرازی امروز ما را رقم زدند گفت: اندک تاملی بر وصیت نامه شهدا لرزه بر جان هر انسان آگاه و بیداری خواهد گذاشت چرا که شهدا تفسیر مجسم باران بر شوره زار غفلت زمین اند و آن‌ها رفته اند و رسالتی از جنس بصیرت را بر دوش ما باقی گذاشته اند.

 

ماموستا عنایتی افزود: مقام شهدا را جز شاهدان حقیقت کسی نمی‌فهمد، اما فریاد ممتد شهدا بر سایه سرمان جاریست، شهدا همه تعلقات را از خود بریدند و خود را مسافر بهشت ساختند و ما امروز باید خود را محک بزنیم و برای ادامه دادن راه شهیدان تلاش کنیم.

 

وی گفت: هیچ فرهنگ لغتی نمی‌تواند ایثار و فداکاری شهدا را به درستی معنا نماید یعنی اینکه آن انسان به تفکر و اندیشه‌ای رسیده که جان، هستی و خانواده خود رافدا کند.

 


امام جمعه دهگلان گفت: شهدا به جایگاه اعلا می‌رسند و مقام شفاعت را در روز قیامت برای شفاعت انسان از خداوند دریافت می‌کنند که این مقام شوخی نیست بلکه حکم و فرموده خدا و پیامبر است.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار