شما اینجا هستید

زندگی شهدای دانش آموز الگویی برای نوجوانان است + عکس

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان،  یادواره شهدای دانش آموز و فرهنگی امروز با حضور حوزه بسیج دانش آموزی ناحیه ۲ خواهران دراین شهرستان برگزار شد.

 

 

سرهنگ عسکری در این آیین هدف از برپایی یادواره‌ها را انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل‌های بعدی عنوان کرد و گفت: امروز هر آنچه داریم و به آن افتخار می‌کنیم به برکت خون شهدا است.

 


وی با اشاره به اینکه شهدای دانش آموز و فرهنگی افتخار جامعه هستند افزود: امروز دشمنان در مقابل ملت ایران دچار سردرگمی شده اند، که پس از ۴۰ سال همان سخنان گذشتگان خود را تکرار می‌کنند.

 


وی تصریح کرد: دشمنان به خوبی می‌دانند که ملت ایران با تکیه بر فرهنگ عاشورایی و انقلابی در مقابل دشمنان ایستاده اند، که دشمن را در همه عرصه‌ها غافلگیر کرده است.

 


 
عسکری خطاب به دانش آموزان اظهار کرد: مواظب باشید از مسیر شهدا و پیامبران گمراه نشوید در غیر اینصورت به دره گمراهی سقوط خواهید کرد.

 

وی گفت: امروز همه ما نیاز به تفکر شهدا داریم، شهدا در راهی رفته اند که همه ما و شما دانش آموزان باید در آن مسیر قدم بگذارید.

 


 
عسکری ادامه داد: روحیه شهدا به علت پیوند با معنویت یک روحیه کاملا خاصی بوده که عزت کشور، اسلام و امام و رهبر انقلاب یک دغدغه و اصل مهمی در زندگی آن‌ها هیچ گاه فراموش نشده و برای این ارزش‌ها جان داده اند.

 


وی با بیان اینکه بهره گیری از شیوه زندگی شهدا برای دانش آموزان عامل سعادتمندی و عزت است، خاطرنشان کرد: حضور دانش آموزان در گلستان‌های شهدا، یادواره‌های شهدا و برنامه‌هایی از این قبیل و اجرای این برنامه‌های در زندگی شخصی به سعادتمندی آن‌ها منجر خواهد شد و از مشکلات اجتماعی مصون می‌مانند.

 

انتهای پیام/7727

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir
google.ir

آخرین اخبار