شما اینجا هستید

فرمانده سپاه بیجار در مراسم جشن میلاد کوثر:

شخصیت حضرت زهرا (س) بهترین الگو در تمام ابعاد برای بانوان ما است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان،  سعید شعبانی صبح امروز در مراسم جشن بزرگ میلاد کوثر که به همت جامعه بسیج زنان و حوزه علمیه خواهران با حضور پر شور بانوان بیجاری در حسینیه شهربرگزار شد، ضمن تبریک ولادت بزرگ بانوی عصمت و طهارت حضرت زهرا (س) اظهار داشت: حضرت زهرا (س) الگوی کامل در تمامی جهات برای مسلمانان به ویژه بانوان است.

 

 


وی با بیان اینکه بانوان و همه مادران ما باید به حضرت زهرا (س) اقتدا کنند، افزود: چرا که فاطمه زهرا (س) بهترین بودند و هم از بهترین‌ها برخوردار بودند.

 

فرمانده سپاه بیجار با تاکید بر اینکه سبک زندگی حضرت فاطمه (س) بهترین سبک زندگی بشمار می‌آید، بیان داشت: بانوان ما باید در تمامی عرصه‌ها زندگی حضرت زهرا (س) را بعنوان الگوی خود قرار دهند.

 

شعبانی با اشاره به مشکلات معیشتی، اقتصاد و خانواده که گریبانگیر زندگی امروزی ما است، گفت: با الگو قرار دادن ابعاد شخصیتی و اخلاقی حضرت زهرا (س) بسیاری از این مشکلات را می‌توان حل کرد.

 

وی با تاکید بر مطالعه زندگینامه حضرت زهرا (س) توسط مادران و بانوان، گفت: حضرت زهرا (س) در قناعت، سبک زندگی و تربیت فرزندان بهترین الگو برای زندگی‌های امروزی ما است.

 

فرمانده سپاه بیجار ادامه داد: حضرت زهرا (س) با تربیت صحیح بهترین فرزندان را تحویل جامعه دادند که نمونه آن وجود مبارک امام حسین (ع) است که برای اقامه امر به معروف و نهی از منکر در سال ۶۱ عازم کربلا شدند و تا ابد جوامع مختلف و انسانیت به وجود آن افتخار می‌کنند.

 

وی با بیان اینکه در ایام ولادت آن بانوی جهان اسلام باید به بیان ویژگی‌های آن حضرت پرداخت، تصریح کرد: حضرت زینب (س) بعنوان اسوه صبر و شکیبایی نمونه‌ای دیگر از تربیت صحیح فرزند در اسلام است.

 

شعبانی اضافه کرد: متاسفانه در جامعه امروزی به جای اینکه به سبک زندگی ایرانی اسلامی توجه شود به سبک زندگی غربی توجه می‌شود که ما حصل آن رواج فساد و بی بند وباری در جامعه است.

 

به گفته فرمانده سپاه بیجار: متاسفانه در جامعه امروزی ما افرادی بعنوان الگو به فرزندان ما معرفی می‌شوند که هیچ همخوانی با فرهنگ و مذهب ما ندارد و هدف دشمنان از این رویه از بین بردن اعتقادات و گرفتن روحیه خودباوری در بین نوجوانان و جوانان است.

 

انتهای پیام/7727
 

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir
google.ir

آخرین اخبار