شما اینجا هستید

به همت سپاه بیجار مراسم بزرگداشت حادثه تروریستی زاهدان در بیجار برگزار شد+عکس

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از بیجار،  طی مراسمی با حضور پر شور آحاد مردم ولایتمدار بیجار مراسم بزرگداشت شهدای تروریستی زاهدان در مسجد قائم برگزار شد.

 


حجت الاسلام علی مرادی در این مراسم ضمن تسلیت شهادت جمعی از پاسداران و غیور مردان امنیت انقلاب اسلامی اظهار داشت: شجاعت، دلیری ، صلابت و ایستادگی از مهمترین خصوصیات بارز فرهنگ پاسداری در انقلاب اسلامی ایران است.

 

وی با بیان اینکه سپاه یک نهاد مقدس است ، افزود: فردی که بعنوان پاسدار برای خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی وارد این نهاد انقلابی می شود نباید دچار روزمرگی شود که موجب ضرر و زیان می گردد.

 


امام جمعه بیجار گفت: عضویت در سپاه پاسداران یعنی معامله با خداوند سبحان و خدمت برای دفاع از ارزش اسلامی و انقلابی است و در فرهنگ پاسداری نیل به مقام عظمای شهادت یک اصل است.

 

حجت الاسلام مرادی با تاکید بر اینکه در فرهنگ پاسداری ایثار و مقاومت در مقابل دشمن یک اصل است، افزود: پاسداران در خط ارزش های دینی و شهادت طلبی انجام وظیفه می کنند.

 

دشمنان از همان ابتدا انقلاب سپاه پاسداران را نشانه گرفته اند

 


وی با اشاره به دشمنی دشمنان از ابتدای انقلاب تا کنون ، اظهار داشت: از ابتدای تشکیل نظام مقدس جمهوری اسلامی دشمنان قسم خورده نظام، نیروی انتظامی و ستون سپاه پاسداران را برای عملیات انتحاری مورد نظر قرار گرفتن و حمله به پایگاه بسیج در فتنه 88 برای خلع سلاح بسیجیان از نمونه بارز این دشمنی است.

 

امام جمعه بیجار تصریح کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، نیروی انتظامی ، ارتش و سربازان و بسیجیان بعنوان ارکان اصلی نظام برای حفاظت از دستاوردهای آن و حفظ امنیت در چهار گوشه مرزهای انقلاب اسلامی ایران هستند.

 

این مسئول با تاکید بر اینکه شهادت واژه ای انس گرفته با فرهنگ پاسداری از انقلاب اسلامی ایران است ، گفت: خود پاسداران و خانواده آنها در انتظار شهادت به سر می برند و این فیض عظمای هیچوقت موجب نگرانی و ناامیدی خانواده آنها نمی شود.

 

پاسداران با الگو گرفتن از واژه جهاد و شهادت در مقابل استکبار ایستاده اند


به گفته حجت الاسلام مرادی : آشنایی با واژه جهاد و شهادت موجب روحیه به انسان می شود و پاسداران ما با الگو گرفتن از این دو واژه در برابر استکبار ایستادگی می کنند.

 

وی اعلام کرد: داشتن روحیه جهاد و شهادت موجب پیروزی رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس شد.

 

امام جمعه بیجار با بیان اینکه در بین تمام نهادها سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مورد هجمه و نفرت استکبار است ، گفت: امنیت ایران اسلامی و پیشرفت در تمامی حوزه ها مدیون خون پاک شهیدان انقلاب اسلامی ایران است.

قدرت بازدارندگی سپاه سدی در برابر استکبار جهانی است

 


حجت الاسلام مرادی در قسمت دیگری از سخنان خود بیان داشت: قدرت بازدارندگی سپاه و نیروهای مسلح سدی در برابر اقدامات استکباری سلطه گران و دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی ایران است.

 

وی اضافه کرد: حادثه تروریستی زاهدان و به شهادت رسیدن 27 نفر از پاسداران غیور انقلاب اسلامی نشان از ابراز کینه در وجود نظام سلطه به سرکردگی اسرائیل و آمریکا است.

 

امام جمعه بیجار با تاکید بر اینکه انتقام از مجرمین یک اصل در قرآن کریم است ، گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با الگو گرفتن از اصل قرآن حتما با انتقام به موقع سیلی سختی بر صورت دشمنان و ایادی استکبار خواهند زد.

 


این مسئول ضمن محکوم کردن این اقدام ددمنشانه تروریستها ، یادآور شد: ملت ایران و نیروهای جان بر کف سپاه با الگو گرفتن از فرهنگ عاشورایی ، نظام سلطه را خار و ذلیل می کنند.

 

در ادامه مراسم حاضرین در مراسم در غم از دست دادن 27 نفز از پاسداران رشید اسلام عزاداری کردند.

 

 

انتهای پیام//7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir
google.ir

آخرین اخبار