شما اینجا هستید

اجلاسیه ۴۶۴ شهید شهرستان قروه برگزار می‌شود

 

سرهنگ محمد رضا حیدری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قروه در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، با بیان اینکه امروز به فرموده مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست اظهار کرد:اجلاسیه پایانی شهدای شهرستان قروه در راستای برگزاری کنگره ۵۴۰۰ شهید استان کردستان با حضور خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان در تاریخ سه شنبه ۳۰ بهمن ماه در قروه برگزار خواهد شد تا قدم کوچکی در راستای گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام استان کردستان برداشته باشیم.

 

وی گفت: در راستای برگزاری این اجلاسیه اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته است که از جمله آن‌ها می‌توان به برگزاری یادواره شهدای پایگاهی، حوزه‌ای، شهرستانی و یادواره شهدای آبروی محله، سرکشی از خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان، اعزام اکیپ‌های پزشکی و درمانی به مناطق محروم، توزیع بسته‌های حمایتی در میان نیازمندان، اجرای مسابقات فرهنگی و ورزشی در سطح شهرستان اشاره نمود.

 

حیدری افزود: هم اکنون امروز ما شاهد به ثمر نشستن تلاش‌های برادران و خواهران گرامی و دستگاه‌های دولتی و نهاد‌های فرهنگی شهرستان هستیم ووظیفه داریم در جهت حفاظت از انقلاب اسلامی در تلاش باشیم که همانند شهدا رشادت‌ها و پایمردی‌ها را به نسل‌های آینده انتقال دهیم.

 

به گفته‌ی سرهنگ حیدری، امروز باید نسل جوان ما هم در جریان این رشادت‌ها قرار بگیرند و بتوانند در آینده از نظام اسلامی پاسداری کنند.

 

وی یادآور شد: ما مفتخر هستیم که در شهرستان قروه تعداد ۴۶۴ شهید معظم در راه دفاع از انقلاب اسلامی تقدیم نموده ایم که از این تعداد ۴۴۵ شهید برادر و ۱۹ شهید خواهر هستند و ۳۹۰ شهید در طول دوران هشت سال دفاع مقدس و نیز ۸ شهید در راه پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و ۵۱ شهید در بمباران‌های شهرستان قروه در راه دفاع از این آب و خاک جان خود را فدا کرده اند.

فرمانده ناحیه مقاومت سچاه قروه تصریح کرد: ۱۳ شهید گمنام و ۲ شهید والامقام دیگر نیز که اخیرا در درگیری با عوامل ضد انقلاب در مرز‌های کشور جان خود را تقدیم انقلاب اسلامی نموده اند از دیگر شهدای والامقام شهرستان قروه می‌باشند.
 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir
google.ir

آخرین اخبار