شما اینجا هستید

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قروه :

حماسه باشکوه امروز پاسخی دندان شکن برای دشمنان انقلاب اسلامی بود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قروه در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه کردستان  راهپیمایی امروز مردم در یوم الله 22 بهمن ماه را با شکوه تر از هر سال دیگر دانست و اظهار داشت: امروز مردم علی رغم تهدیدات دشمنان انقلاب و علی رغم تمامی توطئه ها و دسیسه های دشمن برای کمرنگ ساختن حضور آنان در راهپیمایی، به میدان امدند تا یکبار دیگر با آرمان های انقلاب اسلامی و با آرمان های امام راحل تجدید پیمان کنند.

 

 

حیدری با بیان اینکه مردم از تمامی آحاد و اقشار جامعه در راهپیمایی امروز حضور داشتند افزود: سرمای هوا نیز نتوانست امروز مانع حضور مردم در راهپیمایی باشد .

 


وی به اقتدار ایران اسلامی در طول 4 دهه عمر با برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی اشاره نمود و خاطر نشان کرد: به برکت انقلاب اسلامی امروز وارد پنجمین دهه از عمر نظام مقدس جمهوری اسلامی می شویم تا بدخواهان نظام و بدخواهان انقلاب بدانند که عزم و اراده مردم بر استواری پرچم ایران اسلامی ماندگار است.

 


حیدری با تاکید بر اینکه امروز مردم پاسخ دندان شکنی به تمامی بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی دادند افزود: دشمنان انقلاب اسلامی باید بدانند که هیچگاه نخواهند توانست در حرکت مردم به سوی ارزش های الهی خللی ایجاد کنند و امروز این تفکر انقلاب اسلامی است که در جهان طنین انداز شده است.
وی ادامه داد: امروز همانگونه که می بینیم تفکر انقلاب اسلامی مرزهای جغرافیایی را پشت سر گذاشته است و در میان ملت های آزادی خواه جهان به عنوان الگویی مشخص در قلب مردم قرار گرفته است.

 

 

 

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار