شما اینجا هستید

قدردانی فرمانده سپاه کردستان از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن

 به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، سردار محمدحسین رجبی اظهار کرد: مردم ما قهرمان صحنه مبارزه جدی با استکبار هستند و در تمام برهه‌های حساس پای انقلاب ایستاده‌اند.

 

 

وی ادامه داد: تحریم همزاد انقلاب است چون وقتی با پیروزی انقلاب اسلامی منافع امریکا و استکبار در منطقه به خطر افتاد آنها دشمنی خود را از همان زمان آغاز کردند.

 

 

 به گفته سردار رجبی، اما مردم ایران قهرمانانه و در طراز اسلام ایستادگی و مقابله کرده و سختی‌ها را تحمل می‌کنند چون بیشترین فشار اقتصادی و تحریم دشمن علیه ایران بوده و مردم این را تنها برای حفاظت از انقلاب، به جان می‌خرند.

 

 

وی با اشاره به حضور خوب مردم در راهپیمایی امروز، اذعان داشت: این امتیاز  مردم کردستان و ایران است که اینگونه دشمن را ناامید می‌کنند و این راهبرد و درسی برای تنبیه استکبار و الهام‌بخش برای سایر امت‌ها و به ویژه امت اسلامی است.

 

 

فرمانده سپاه کردستان اضافه کرد: مردم امروز آمده‌اند تا بگویند که انقلاب را تنها نمی‌گذارند، به دشمن اجازه نمی‌دهند در سرنوشت آنها دخالت کند و همیشه مثل کوه پشت انقلاب و رهبری می‌ایستند و این بهترین و بزرگترین پیام برای دشمنان ما است.

 

 

وی ادامه داد: ما به عنوان مسؤولان هم باید شرایط مردم را درک کنیم و به دنبال رفع مشکلات معیشت آنان باشیم که این هم با مدیریت درست حل می‌شود.

 

 

سردار رجبی در بخش پایانی سخنانش گفت: بنده از حضور گسترده مردم در این راهپیمایی تقدیر و تشکر می‌کنم و این را نشانه فهم و درک و اعتقاد آنان به انقلاب اسلامی می‌دانم.

 

 

وی اذعان داشت: هر چند سپاه در راستای خدمت به مردم اقدامات عام‌المنفعه و زودبازده‌ در مناطق محروم استان انجام می‌دهد اما باید عنوان کنم که شایستگی این مردم بیشتر است و لذا سپاه برای کمک به این مردم خوب به اندازه وسع و توان اقدام خواهیم کرد.

 

انتهای پیام/7727

منبع :فارس

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار